YouTube için video editi

Mert Ayıboğan

Centipat
Makaleler
1

blavlmao

Centipat
Makaleler
1
Yer
Buradayım ama görürsen
OBS ile yapabilirsiniz, Zoom'a veya herhangi bir görüntülü konuşma programına girin, 2 tane pencere yakalama ekleyip ikisini de Alt tuşuna basarak kırpın ve sadece siz ve öbür kişi kalsın, sonrasında Photoshop ile arkadaki template'i yapın ve görüntü olarak ekleyin. En kolayı böyle, yani kayıdı böyle alacaksınız.

KS
Polat5806

Polat5806

Femtopat
Discord'ya da Skype üzerinden konuşuyolar arka plan ise Photoshop üzerinden yapmış ortaya kare kutular yapmış orayada çektiği videoyu koymuş.

Öncelikle yardımın için teşekkür ederim Discord veya Skype üzerinden değil de Instagram'dan bir canlı yayın şeklinde konuşuyoruz burada bu video
gibi bir editi yapacak kişi bana 150 TL fiyat çıkardı sizce iyi bir fiyat mı yayınlar ortalama 1 buçuk saat sürüyor
Ayrıca kanalın sahibi ben değilim.

Mert Ayıboğan

Centipat
Makaleler
1
Öncelikle yardımın için teşekkür ederim Discord veya Skype üzerinden değil de Instagram'dan bir canlı yayın şeklinde konuşuyoruz burada bu video
gibi bir editi yapacak kişi bana 150 TL fiyat çıkardı sizce iyi bir fiyat mı yayınlar ortalama 1 buçuk saat sürüyor.

Bence biraz fazla, evde yapabileceğiniz bir şey. O 150 TL ile ben yarışma yapardım öğrenciler arasında. Böyle bir işe girecek olsam.

Kryno

Decipat
Yer
Kocaeli
Discord'ya da Skype üzerinden konuşuyolar arka plan ise Photoshop üzerinden yapmış ortaya kara kutular yapmış orayada çektiği videoyu koymuş.

gibi bir editi yapacak kişi bana 150 TL fiyat çıkardı sizce iyi bir fiyat mı yayınlar ortalama 1 buçuk saat sürüyor.

Örneklerini isteyin beğenirseniz yaptırın bence kanal linkiniz varsa atın abone olalım.

blavlmao

Centipat
Makaleler
1
Yer
Buradayım ama görürsen
gibi bir editi yapacak kişi bana 150 TL fiyat çıkardı sizce iyi bir fiyat mı yayınlar ortalama 1 buçuk saat sürüyor
Bana Discord Nitro alın ben size rehber olayım discordda, editi de yaparım, ismim burada :) . itsBLAV 07#6389

Yukarı