YouTube için video fikri

Destroxe

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese selam benim YouTube kanalım var 140 abone ama video içeriği bulamıyorum edit yapıyorum. Futbol editi shorts olarak atıyorum ki izlensin. Gole edit yapmak zor oluyor çünkü bazı videoları indiremiyorum ve golü alamıyorum. Sizce ne yapayım?

Futbolcuların hızlı koştuğu zamanları editleyip paylaşabilirsin ya da sürekli rakip oyuncuların darbelerine rağmen düşmeyip topu sürmeye devam ettiği anları editleyip atabilirsin veya inanılmaz kaleci kurtarışlarını. Böylece gol anlarını editlemek zorunda kalmazsın.

Bir mikrofon, ses duzenleyen bir yazilim ( Audacity vb) ve arkana futbol editi yapip tavsiyelerde bulunun. Taktikleri, kosulari, hangi mevkide ne gibi sorumluluklar var anlatin. Biraz zahmetli olabilir, eger kolayina kacayim diyorsan Instagram Reels uzerinden birkac tane bak, cal derim.

rakip oyuncuların darbelerine rağmen düşmeyip topu sürmeye devam ettiği anları editleyip atabilirsin veya inanılmaz kaleci kurtarışlarını.
Haaland ve Muslera. Muslera diyorum cunku TR uzerinde bayagi un kazanmis bir kaleci. Mesela Volkan'in gotuyle kurtarisi... komik ve izlenilecek seyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı