YouTube ihtarı nasıl kaldırılır?

aho4040

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Youtube kanalımda Tolunay Ören'in saniye 100 insan deneyi videosundan çocukların güvenliği konusundan ihtar yedim ama Saniye'nin videosu halen durmakta ve diğer yayıncıların Saniye'yi izlediği videolar durmakta. Nasıl kaldırırım ihtarı ve çok saçma değil mi? İtiraz ettim ama kanalım sonuçta ihtar yemiş oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
İtirazda, videonuzun Youtube telif hakları ile ilgili herhangi bir ihlal barındırmadığı ile ilgili kanıt sunmanız gerekmekte. Aksi taktirde ihtar olduğu gibi kalır doğal olarak. :)

Kaldıramazsınız. İtirazınız başka kanaldan geldi büyük ihtimalle. YouTube İş Politikası ile çalışıyorsanız mecbursunuz. Diğer kanallar farklı şirketlere bağlı oluyor genellikle. O şirketler için belirli bir abone lazım. Açılma ihtimali var tabii.

Selamlar. Youtube kanalımda Tolunay Ören'in saniye 100 insan deneyi videosundan çocukların güvenliği konusundan ihtar yedim ama Saniye'nin videosu halen durmakta ve diğer yayıncıların Saniye'yi izlediği videolar durmakta. Nasıl kaldırırım ihtarı ve çok saçma değil mi? İtiraz ettim ama kanalım sonuçta ihtar yemiş oldu.
Aşıda çip var(!) Diye başlık atmıştım ihtar yedim, kaynak felan kullanmadım shitposttu. Itiraz ettim yanıt gelmedi...
Selamlar. YouTube kanalımda tolunay ören'in saniye 100 insan deneyi videosundan çocukların güvenliği konusundan ihtar yedim ama Saniye'nin videosu halen durmakta ve diğer yayıncıların Saniye'yi izlediği videolar durmakta. Nasıl kaldırırım ihtarı ve çok saçma değil mi? İtiraz ettim ama kanalım sonuçta ihtar yemiş oldu.

Aynï anda 100kişiden biri yüzünü göstermek istemediği için.

Bence de öyle ama öbür yayıncılar aynı videoyu izliyor ve o videolar kaldırılmıyor. Ve Saniye'nin Videosu'da kaldırılmadı.
Kaldıramazsınız. İtirazınız başka kanaldan geldi büyük ihtimalle. YouTube İş Politikası ile çalışıyorsanız mecbursunuz. Diğer kanallar farklı şirketlere bağlı oluyor genellikle. O şirketler için belirli bir abone lazım. Açılma ihtimali var tabii.

Geri
Yukarı