YouTube izlenim saatini düşük gösteriyor

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. YouTube'da kanalın izlenim saatini YouTube Studio'da analystics sekmesinde 1, 9K saat olarak gösteriyor fakat para kazanma sekmesinde 179 saat olarak görünüyor. 2 gün önce gene 179 saat gösteriyordu şu an da. Analytics bölümünde 2 günde yaklaşık 500 saat yükselmesine rağmen para kazanma sekmesinde yükselmiyor. Bu durumu YouTube'a nasıl iletip sorunu çözebilirim. YouTube'nin hiçbir yerde mail adresini falan bulamadım. 2 tane bulup onlara yazdım fakat soruma cevap vermediler. Yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar merhaba. YouTube'da kanalın izlenim saatini YouTube Studio'da analystics sekmesinde 1, 9K saat olarak gösteriyor fakat para kazanma sekmesinde 179 saat olarak görünüyor. 2 gün önce gene 179 saat gösteriyordu şu an da. Analytics bölümünde 2 günde yaklaşık 500 saat yükselmesine rağmen para kazanma sekmesinde yükselmiyor. Bu durumu YouTube'a nasıl iletip sorunu çözebilirim. YouTube'nin hiçbir yerde mail adresini falan bulamadım. 2 tane bulup onlara yazdım fakat soruma cevap vermediler. Yardımcı olursanız sevinirim.
Shorts videosu çektiyseniz izlenme saati kazanmazsınız.

Normal video hocam
Kanalınızı atabilir misiniz?

• Gizli videolar
  • Liste dışı videolar
  • Silinen videolar
  • Reklam kampanyaları
  • "Hikayeler ve kısa videolar" rafından oynatılan videolar
  • Liste dışı, silinmiş veya VOD'ye (seç-izle video) dönüştürülmemiş canlı yayınlar bu türe sahip olan videolar izlenme saati kazandırmaz.

Kanalınızı atabilir misiniz?

• Gizli videolar.
  • Liste dışı videolar.
  • Silinen videolar.
  • Reklam kampanyaları.
  • "Hikayeler ve kısa videolar" rafından oynatılan videolar.
  • Liste dışı, silinmiş veya Vod'ye (seç-izle video) dönüştürülmemiş canlı yayınlar bu türe sahip olan videolar izlenme saati kazandırmaz.

Hocam hiçbiri değil videoların hepsi normal şarkı videoları ve telif hakkı da içermiyorlar benim zaten anlamadığım analytics sekmesinde 1, 9K saat olarak görünüyor ama para kazanma sekmesinde 179 saat aşağıya fotoğraflarını bırakacağım.

Dosya Ekleri

• analystic.png
    analystic.png
    43,7 KB · Görüntüleme: 36
  • parakaznaö.png
    parakaznaö.png
    78 KB · Görüntüleme: 34
Hocam hiçbiri değil videoların hepsi normal şarkı videoları ve telif hakkı da içermiyorlar benim zaten anlamadığım analytics sekmesinde 1, 9K saat olarak görünüyor ama para kazanma sekmesinde 179 saat aşağıya fotoğraflarını bırakacağım.
Şarkı videosu olması sebebiyle zaten hocam kendi içeriğiniz değilse öyle olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı