YouTube izlenmeleri nasıl arttırılır?

• Konuyu başlatan Copp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 61
  • Görüntüleme 2B
Aynen. Millet boş şeylerle uğraşıyor. Bir de şimdi k-pop'cular mantıksız bir akım yapıyor. İzlenme, like arşa çıkıyor. Ben de akımları takip edebilirim. Böyle sağlam bir tane varsa yaparım.

Evet hocam. Fakat videolarını izlemem lazım. Sistem yetmiyor. Böyle güzel bölümler, sahneler bulursam edit yaparım. Sad edit de yapabilirim. Benim için fark etmez.

Kpop aşağılama bence hemen linç ediliyon(tecrübe var).

Kpop aşağılama bence hemen linç ediliyon(tecrübe var).
Hocam zamanında en az 30 video yaptım onunla alakalı. Veletler gelip bana "Sen bela mı arıyorsun?" diyordu. Discord sesliye çağırdım. Hepsi süt dökmüş kedi gibi kaldılar. 1 tanesi bile gelmedi. 10-20 hesap arasından bir tanesi bile gelmedi.

Yok akıllılar izliyor Minecraft'ı bir de 5-6 yaşındaki veletler izliyor. Seni akıllı kategorisine almıştım.

"-Mıştım" 🤨

Hocam zamanında en az 30 video yaptım onunla alakalı. Veletler gelip bana "Sen bela mı arıyorsun?" diyordu. Discord sesliye çağırdım. Hepsi süt dökmüş kedi gibi kaldılar. 1 tanesi bile gelmedi. 10-20 hesap arasından bir tanesi bile gelmedi.
Adam ya adam geldi adam

Hocam zamanında en az 30 video yaptım onunla alakalı. Veletler gelip bana "sen bela mı arıyorsun?" diyordu. Discord sesliye çağırdım. Hepsi süt dökmüş kedi gibi kaldılar. 1 tanesi bile gelmedi. 10-20 hesap arasından bir tanesi bile gelmedi.

İyiymiş ama bunlardan birini söylersen hemen linç ediliyon: Windows Mac'i ezer, Android IOS'u ezer, CS:GO rezalet, Radeon rezalet.(hepsini söylediğimden biliyorum).

İyiymiş ama bunlardan birini söylersen hemen linç ediliyon: Windows Mac'i ezer, Android IOS'u ezer, CS:GO rezalet, Radeon rezalet.(hepsini söylediğimden biliyorum).

Apple şeylerinde 6 sayfadan fazla kavga etmiştim moderatörle de kavga etmiştim.(moderatör fanboymuş)

Kanka farklı bir görüşün varsa ya direk dışlanırsın ya da ertesi gün Shorts'da editini görürsün ya da mertlia parodisi Allah Mert'e akıl fikir versin

Yeni konular

Geri
Yukarı