YouTube izlerken "Kişisel bilgisayarınız bir hata ile karşılaştı" hatası

Valeria

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Dün YouTube'da ders çalışıyordum. Bir anda kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı deyip bilgisayar kapandı. Tekrar açıldığında bu hata ile karşılaştım.

1638799861087.png

BIOS'a girip kontrol ettim. Boot ayarlarında Windows'un kurulu olduğu SSD'yi en üst sıraya aldım. Yine de bu hatayı vermeye devam etti. Genel olarak BIOS'a hakimim yanlış bir şey yaptığımı sanmıyorum. Zaten SSD ve Windows BIOS üzerinde gözüküyordu. Defalarca denememe kontrol etmeme rağmen bu hatadan kurtulamadım. En sonunda çareyi format atmakta buldum. Şu an format atılmış bilgisayarımda Windows'u aynı SSD'ye kurdum. Sorunsuz kullanıyorum. Ancak şunu öğrenmek istiyorum. Durduk yere kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı deyip kapanmasının sorunu ve açılışta bu hata ile karşılaşmamın sebebi nedir? Tekrar aynı problemi yaşamak istemiyorum. Çünkü bir sürü programı tekrardan kurmak zorunda kalacağım günlerimi alacak. Virüs olabilir mi, böyle bir durum ile tekrar karşılaşmamak için ne yapmam gerekir? Şimdiden değerli yorumlarınız için teşekkürlerimi sunuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam valla bu elemandan yararlanabilirsiniz çözülmüş bir çok insanın sorunu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam vallahi bu elemandan yararlanabilirsiniz çözülmüş birçok insanın sorunu.

Tamsa13 adlı hocamdan nefret ediyorum. Microsoft forumlarındaki herhangi bir soruna sadece kendi videolarını atmaktan başka bir işe yaramıyor. Yöntemleri de sorunumuzu çözmüyor.

Ben sorunu çözdüm format ile ama işte ben bu sorunu tekrar yaşamak istemiyorum. Neden olduğuna dair bir fikriniz var mı? Virüs falan Windows dosyalarına zarar verip bilgisayarın Windows'u görmemesine sebep olmuş olabilir mi?

Geri
Yukarı