YouTube kanal fikirleri

Ucsktr

Hectopat
Makaleler
1
Selamlar dostlar,
Bir YouTube kanalı açma düşüncem var ve bu kanaldan ciddi paralar kazanmak istiyorum. Sizce içeriği ne olmalı? Hiç yapılmamış ve farklı olmasını istiyorum.
Aklıma birçok fikir geldi ama araştırdığımda bunların yapılmış olduklarını fark ettim. Fikirlerinizi bekliyorum aklıma bir şey gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İçerik ne olursa olsun günümüz çocuk kitleye hitap edercesine thumbnail görselinde şaşkın yüz ifadesi ile vs. kendi fotoğrafını koyma bence.

Ekstra olarak telif hakkı olmayan müzik, video gibi içerikleri yayınlayabilirsin görüntüleme almak istiyorsan.

Özgün bir fikri olan size söylemez hocam gider kendi yapar. Bu aralar yemek kanalları baya revaçta. Eğer hatay sandık içi, et bilimi, çakal lezzetler kanalı gibi kendi tarzınızı oluşturabileceksiniz tavsiye ederim. :D

Saçmalamadan çok para kazanmanız neredeyse imkansız. Youtube emek işi değildir. Emek işi olsa zaten Technopat'ın milyonlarca abonesi ve izlenmesi olması gerekirdi.

Çok para için patur putur'un yaptığı gibi içerikler çıkarmaya bakın.

Selamlar dostlar,
Bir YouTube kanalı açma düşüncem var ve bu kanaldan ciddi paralar kazanmak istiyorum. Sizce içeriği ne olmalı? Hiç yapılmamış ve farklı olmasını istiyorum.
Aklıma birçok fikir geldi ama araştırdığımda bunların yapılmış olduklarını fark ettim. Fikirlerinizi bekliyorum aklıma bir şey gelmiyor.

Kanka haxball oyunu demeyi unutmuşum. Sorunu bir daha yazayım.
Connecting to Master...

Connecting to peer...

Trying reverse connection...

Connecting to peer...

Bu hatayı aldıktan sonrada; Failed to connect to room host. Böyle diyor. 3 aydır odalara bağlanamıyorum ne de oda kurabiliyorum. Simetrik NAT sorunu varmış. Port ve DMZ ile ilgili deniliyor. Modem tipim ise invitny 401 net Master. Çözümü olan var mı ya da bilen var mı yardımcı olabilecek olursa sevinirim özellikle DMZ ile ilgili neler yapılacak?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı