Youtube kanal ismini nasıl değiştirmeli?

Xəyal

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Azəbaycan,Bakı
Daha fazla  
Meslek
Elektrik mühəndiliyi
Arkadaşlar konuyu yanlış yere açmışım ceza vermeyin nereye açacağımı bilmedim.
Bunu bilen varsa bana yardım gerekli Google+-dan ayrılmıyor ad kısmına benim adım geliyor.

Youtube-da yeni kanal açtım ama ismi Google+ ismimle aynı yani onu nasıl TechnoGames gibi değiştirebilirim?

Hemen anlatayım Youtube giriyorsunuz en üst sağ köşede fotoğrafınız var ona tıklayın bir sayfa veya sekme açılacak hafif solda Youtube sekmesi altında Tüm Kanallarım yazıyor ona tıklayın orada görünmesi lazım.

Oldu mu olmadı ise başka bir yöntem var o yöntemde olmaz ise fotoğraflı anlatırım artık. :)

Sanırım olmadı 2. yolu deneyelim. Yine sağ üstteki fotoğrafına tıkla altında bir şey açılacak Hesabı Değiştir diye bir sekme o na tıkla orada diğer Google hesaplarını göreceksin oradan hangisi kullanmak istediğini seç.

Youtube kanal ismini değiştirmek istiyorsan, vereceğim linkten videoya bakın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya arkadaşlar siz dediğiniz Google+ ismi değiştirme ben eskiden olduğu gibi değiştirme yapabilir miyim?
Bunu biliyorum.

Eskiden olduğu gibi derken sanırsam Google+ hesabına bağlanmadan giriş yapmayı bahsediyorsunuz.
Not: Net cevap verirseniz yardımcı oluruz.

Son düzenleme:
Eskiden Google+ hesabını ayırmak oluyordu. Şimdi bunun ismini nasıl TECHNOGAMES yapabilirim?
Siz dediğiniz yolla yapılamıyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı