YouTube Kanalı Açan Kişilere Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Utku Demir 86

Hectopat
Daha fazla  
Bu konu altında YouTube'a başlayacak kişilere tavsiyelerimizi sunmayı planlıyorum. Benim tavsiyem: ''Oyun kanalı açmayın'dan'' çok ''Tecrübeniz yoksa gelişemezsiniz.'' olsun.

Hadi siz de bir tavsiyede bulunun :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun kanalı açarak gelişmen cok zor cidden. Eğer mümkünse daha çok eğlence içerikli videolar çekmelisin. Youtube içerisinde şu anda nereye baksan oyun videosu. Her neyse yine de kendi kararın saygı duyarım. Bir tavsiye daha editlere cidden önem verin. Ve tadında bırakın. Yani edit yapacam diye her saniye bir şey yapmaya gerek yok. Gerektiğince kaliteli editler yapın. Zaten sonrasında devamı gelir.

Ülkemizin Youtube anlayışı bir rezalet maleesef bu yüzden, Prim kasmak, şu en ne tür videolar trend olmuş ise onları yapmak, birazcık espri öğrenip onları yapmak ve tabii ki kendine özgü bir video başlangıcı yapmak bununda komik olabilmesi gerek. Adam gibi kanser olmayan Youtube kanallarının abone sayısı gerçekten milyonlarca olamıyor ve kolayca büyüyemiyor. Babama Enes Batur'u izlettiğimde gerçekten kendisi nefret etti ve hertürlü hakareti etti o Enes Batur'a. Gayet normal. Çünkü, ülkemizin Youtube algoritması çökmüş durumda. İnsanlar, 1000 derecelik bıçak kesim videolarını izleyerek bundan zevk almaları kadar basit ve saçma.

Ülkemizin Youtube anlayışı bir rezalet maleesef bu yüzden, Prim kasmak, şu en ne tür videolar trend olmuş ise onları yapmak, birazcık espri öğrenip onları yapmak ve tabii ki kendine özgü bir video başlangıcı yapmak bununda komik olabilmesi gerek. Adam gibi kanser olmayan Youtube kanallarının abone sayısı gerçekten milyonlarca olamıyor ve kolayca büyüyemiyor. Babama Enes Batur'u izlettiğimde gerçekten kendisi nefret etti ve hertürlü hakareti etti o Enes Batur'a. Gayet normal. Çünkü, ülkemizin Youtube algoritması çökmüş durumda. İnsanlar, 1000 derecelik bıçak kesim videolarını izleyerek bundan zevk almaları kadar basit ve saçma.
Size katılıyorum. İnsanlar tost, e-okul, slime, saçma kesim videoları, eskiden kola-mentos veya challenge'lara ilgi duyardım ama suyunu çıkardılar artık. Sanki herkes kendini troll sanarak video çekiyor. Youtube'un içine ettiler!

Oyun kanalları artık tutmuyor çünkü çünkü ona olan ilgi azaldı sayısı arttığı falan yok aksine azalma var. Youtube'da artık reaksiyon, tepki, vlog tarzında videolar daha çok izleniyor. Onların hayatlarından bir parça daha çok ilgi çekiyor herhalde. Ayrıca şu anda ünlü olan ve geçimini oradan sağlayan kanalları eleştirmek pek doğru değil. Adam parası için uğraşıyor sonuçta.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı