YouTube kanalı için öneriler

Nicknaim

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Oyuncu-Öğrenci
Arkadaşlar oyun videoları yüklemek için YouTube kanalı açtım fakat çevre olmadığı için sadece biz bize izliyoruz YouTube reklam sistemine bütçe ayarlayıp girişmek mantıklı mı? Edit yapmaya birkaç ay önce başlamama rağmen birçok kanalda göremediğim şeyleri yapmaya çalışıyorum/yaptığımı düşünüyorum bilgisi olanlar gelişmem için öneri ve tavsiyeleri bekliyorum. Link atmak serbest mi bilmiyorum değilse link koyabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar oyun videoları yüklemek için YouTube kanalı açtım fakat çevre olmadığı için sadece biz bize izliyoruz YouTube reklam sistemine bütçe ayarlayıp girişmek mantıklı mı? Edit yapmaya birkaç ay önce başlamama rağmen birçok kanalda göremediğim şeyleri yapmaya çalışıyorum/yaptığımı düşünüyorum bilgisi olanlar gelişmem için öneri ve tavsiyeleri bekliyorum. Link atmak serbest mi bilmiyorum değilse link koyabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Bence önce oyun videosu yerine trendde olan ve insanların işine yarayacak bilgileri paylaşabilirsin. Mesela Epic Games'te Gta V ücretsiz olunca bir çok kişi "Gta V için bilgisayarı hızlandırmak" gibi videolar çekip izlenme kasmışlardı.

Link bırakmak serbesttir.

Aslında hedefimi trend kitlesi olarak değiştirebilirim gelişmek amacıyla. Kanalımın linkini de şöyle bırakayım önerilerinize açığım.
YouTube: Nicknaim

Geri
Yukarı