Youtube kanalı için tavsiye

KerayG

Kilopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Herkese merhaba ben yeni youtube kanalı açtım. Bu kanal için önerileriniz nelerdir?
Yaşım-17 ve sesim biraz kalın ve bu yüzden konuştuğum bazen pek anlaşılmıyor. Bunun için ne önerirsiniz? Mikrofon olarak IPhone kulanıyorum ama laptobumun fan sesinde sorun olduğundan biraz uzak duruyor. Birde ben bakıyorum aramaya yazdığımda benim vidieolarım çıkmıyor bu ileride mi çıkacak yoksa izlenmesi çok değil diye mi çıkmıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun videoları ve challengelar en çok izlenenler arasında videolarda çok ciddi olma az komik ol ama fazla değil aşırıya kaçmamak gerekir. Genel olarak Enes Batur ve Orkun Işıtmak ın kanalına bak davranışlarını ve tepkilerini izle Enes Baturu fazla örnek alma ama Orkun abone konusunda daha iyi davranış ve tarz olarak da ben youtube a fazla girmiyorum ama izlediğim videolarına dayanarak bunları söyleyebilirim. Çok da ümitlenme bence hani heves kırmak olmasın ama youtuber olma olasılığın yıldırımla ölme olasılığından az (araştırdım).

Etiketleri zekice yap, Afgan Rasulov youtube rehberine bakabilirsin. Trust marka mikrofonlara göz atabilirsin. Videoların ileride çıkar, izlenme aldığı oranla daha kısa sürede çıkar. Etiketleri belli bir odağa göre seç. Mesela minecraft videosu çektiysen, etiketlere minecraft yazınca neden aramaya senin 3 kişinin bile izlemediği videon çıksın? Türkçe video olduğu için Türkçe etiketler gir zira gelişmen yılları bulabilir.

Herkese merhaba ben yeni youtube kanalı açtım. Bu kanal için önerileriniz nelerdir?
Yaşım-17 ve sesim biraz kalın ve bu yüzden konuştuğum bazen pek anlaşılmıyor. Bunun için ne önerirsiniz? Mikrofon olarak IPhone kulanıyorum ama laptobumun fan sesinde sorun olduğundan biraz uzak duruyor. Birde ben bakıyorum aramaya yazdığımda benim vidieolarım çıkmıyor bu ileride mi çıkacak yoksa izlenmesi çok değil diye mi çıkmıyor?
Diğer youtuberlar gibi çocukların beynini yıkamada :)

3-4 ayda 100.000 abone olan kanallar dolu etraf. Oyun videosu çekmen için cidden deneyimli olman lazım. Şuanda misal ''Bayramda yaşadığımız 5 olay'' gibi videolar çok izleniyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı