Çözüldü YouTube kanalı için tavsiyeler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Merthella

Hectopat
Makaleler
2
Böyle editler yapıyorumi editte denmez buna, neyse. Eksiklerim nelerdir ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İntronun ve outronun orijinal sesi u got thatdi, telif hakkı yüzünden tek müzik yaptım.

Böyle editler yapıyorumi editte denmez buna, neyse. Eksiklerim nelerdir ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İntronun ve outronun orijinal sesi u got thatdi, telif hakkı yüzünden tek müzik yaptım.
Bilmiyorum niye takildim ama 50mps değil 50Mbps.

Tamam o zaman sesde ekliyeceğim birkaç sorun yaşıyorum Camtasia ile normal sansür yapıyorum filmora9 ile yapamadım bu arada bu videoyu Camtasia ile çektim sorna sildim filmora9 ile editledim like işareti yapayım dedim bütün ekranı kapladı :D.

En büyük sorun metin belgesinden bir şeyler anlatmaya çalışman olabilir. Böyle videolar pek beğenilmiyor. Sadece videoyu çeken kişi bir soruna çözüm bulursa beğeniliyor. Yoksa bence pek güzel gözükmüyor. Karar sizin. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı