Çözüldü YouTube kanalı için tavsiyeler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Merthella

Hectopat
Makaleler
2
Böyle editler yapıyorumi editte denmez buna, neyse. Eksiklerim nelerdir ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İntronun ve outronun orijinal sesi u got thatdi, telif hakkı yüzünden tek müzik yaptım.

Böyle editler yapıyorumi editte denmez buna, neyse. Eksiklerim nelerdir ne yapmam lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İntronun ve outronun orijinal sesi u got thatdi, telif hakkı yüzünden tek müzik yaptım.

Ben kendim çok uzun yıllar profesyonel bir YouTube izleyicisi olarak kesinlikle kaliteli bir mikrofon ile videoya ses eklemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca baştaki intro fazla uzun ve gereksiz böyle bir videoya girecek insan bir şeyi merak edip araştırıyordur ve de gelip intronuzu izleyeceğini sanmam. Daha şık daha akılda kalır bir efektle kısa ama etkili bir intro öneririm. Ayrıca böyle videolar ile YouTube'a tutunamazsınız. Bir videonuz 20K izlenir diğerleri 10 20 tane.

Geri
Yukarı