Çözüldü YouTube kanalı kendi kendine kanallara abone oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, YouTube kanalım kendi kendine birilerine abone oluyor daha bugün şifreyi değiştirip 1000 tane aboneliği sildimç yine alakasız kanallara abone olmaya başladı hesabımın bağlı olduğu programlara baktım onda da bir şey yok şifreyi değiştirdim yine abone olmaya başlamışç çok eskiden abone kasma sitelerine üye olmuştum.
An itibarıyla 2 adımlı doğrulamayı açtım ve şifremi yeniden değiştirdm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladım teşekkürler şuan bir sıkıntı yok büyük ihtimal yarına kadar birine abone olursa olur teşekkürler yarın sonucu size bildiriceğim.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler büyük ihtimal birine abone olursa yarına kadar olur sanırım bunun bir saati var belirli saatte birine abone oluyor dediğim gibi yarın sabah kontrol edip sonucu yazıcağım yarın görüşürüz.
Şuanlık hala bir sıkıntı yok hala düzgün duruyor bugün içerisinde yine birine abone olursa yazıcam olmazsa zaten bu düzelmiştir.
Arkadaşlar sorunu çözdüm çözüm basit
1. 2 adımlı doğrulamayı aktif et
2. aktif ettikten hemen sonra şifreni değiştir.
Bu düzeltiliyor mu?
Çok eskiden bu konulardan pek anlamadığım için abone için hesap şifresini falan dağıtmıştım fakat şifre değiştirdim 2 adımlı doğrulama açtım yine bir etkisi olmaz mı?

'Abone kasma siteleri' dediğiniz yerlere bilgi verdiyseniz böyle bir durumla karşılaşmanız çok normal. Benzer durumlar üçüncü parti Instagram, Twitter uygulamaları gibi uygulamalarda da görülebiliyor. Şifrenizi böyle yerlere verdiğiniz an geçmiş olsun.

1645385746039.png

Baksanıza değişik değişik videolara like atıyorum.
2 adımlı korumayı aktif edip şifreyi değiştirdim şuan bir hareket yok.
3.taraf programlarında hiç birşey yok hesaba giren cihazlarda hiçbişey yok nasıl bağlanıyor bunlar hesabıma?

Eki Görüntüle 1311510
Baksanıza değişik değişik videolara like atıyorum.
2 adımlı korumayı aktif edip şifreyi değiştirdim şuan bir hareket yok.
3.taraf programlarında hiç birşey yok hesaba giren cihazlarda hiçbişey yok nasıl bağlanıyor bunlar hesabıma?
Token tarzı bir erişim yöntemi kullanılıyor olabilir. Yapabileceğiniz her şeyi yapmışsınız. Yine de düzelmezse çözüm yeni hesap açmak olacaktır.

Anladım şuanda 2 doğrulamayı açtıktan sonra bir sıkıntı yok yarına kadar birşey olursa geri dönüş yapıcağım yinede verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.

Youtube'un ayarlar kısmında bağlı uygulamalar diye bir seçenek var oradaki seçenekten Google Hesabınıza erişim yetkisi olan tüm siteleri görüntüleyin kısmından izin verdiğiniz siteleri silin bu şekilde sorun çözülebilir. @Baris996

Geri
Yukarı