Çözüldü YouTube kanalı kendi kendine kanallara abone oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Baris996

Hectopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, YouTube kanalım kendi kendine birilerine abone oluyor daha bugün şifreyi değiştirip 1000 tane aboneliği sildimç yine alakasız kanallara abone olmaya başladı hesabımın bağlı olduğu programlara baktım onda da bir şey yok şifreyi değiştirdim yine abone olmaya başlamışç çok eskiden abone kasma sitelerine üye olmuştum.
An itibarıyla 2 adımlı doğrulamayı açtım ve şifremi yeniden değiştirdm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Anladım teşekkürler şuan bir sıkıntı yok büyük ihtimal yarına kadar birine abone olursa olur teşekkürler yarın sonucu size bildiriceğim.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler büyük ihtimal birine abone olursa yarına kadar olur sanırım bunun bir saati var belirli saatte birine abone oluyor dediğim gibi yarın sabah kontrol edip sonucu yazıcağım yarın görüşürüz.
Şuanlık hala bir sıkıntı yok hala düzgün duruyor bugün içerisinde yine birine abone olursa yazıcam olmazsa zaten bu düzelmiştir.
Arkadaşlar sorunu çözdüm çözüm basit
1. 2 adımlı doğrulamayı aktif et
2. aktif ettikten hemen sonra şifreni değiştir.
Konuyu güzelce okursan 2 kere şifre değiştirdiğimi görürsün. Ayrıca 2 aşamalı koruma aktif.

O ne demek oluyor? Ölü gibi birşey mi?
Ölü degil.

Bot atma siteleri şöyle işler: bot attıracak kişi hesabını bağlar, site bot atmak isteyen kişinin hesabına erişim sağlar. Bu hesaptan başka birisinin hesabına beğeni atar. Bu şekilde bir zincir oluşur. Bu zincirdeki hesaplara zombi hesap denir.

Konuyu güzelce okursan 2 kere şifre değiştirdiğimi görürsün. Ayrıca 2 aşamalı koruma aktif.

O ne demek oluyor? Ölü gibi birşey mi?
hesabınıza bot attıysanız sizin hesabınız da diğer kanalların abonelik ve beğenme sayılarını artırmak için belirli bir havuza dahil ediliyor , böylece hesabınız kısmen 3.kişilerin eline geçiyor . Sonuç olarak hesabınız siz beğeni ve abone olmasanız dahi bu 3. kişilerin faaliyetlerinde bu şekilde kullanılıyor , bu tarz hesaplara da zombi hesaplar deniyor.

Anladım teşekkürler şuan bir sıkıntı yok büyük ihtimal yarına kadar birine abone olursa olur teşekkürler yarın sonucu size bildiriceğim.
Değerli yorumlarınız için teşekkürler büyük ihtimal birine abone olursa yarına kadar olur sanırım bunun bir saati var belirli saatte birine abone oluyor dediğim gibi yarın sabah kontrol edip sonucu yazıcağım yarın görüşürüz.
Şuanlık hala bir sıkıntı yok hala düzgün duruyor bugün içerisinde yine birine abone olursa yazıcam olmazsa zaten bu düzelmiştir.
Arkadaşlar sorunu çözdüm çözüm basit
1. 2 adımlı doğrulamayı aktif et
2. aktif ettikten hemen sonra şifreni değiştir.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı