YouTube Kanalı Nasıl Büyütülür?

AIroe

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen RX 580 - 8 gb
MSI Z390 A PRO
İntel i7 9. Nesil
16 GB Ram
1.5 TB HDD
500 GB SSD
Meslek
Öğrenci
Bu aralar YouTube üzerinde izlemeyi çok sevdiğim oyun belgesellerinin "Shorts" adı altında paylaşıldığını gördüm ve zaten izlemeyi sevdiğim bir içeriğin daha kısa ve öz şekilde paylaşılması dikkatimi çekti ve ben de yapmaya karar verdim. Shorts fena izlenmiyor ama 3 abonem var ve gelişemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim (kanalı isteyenlere atabilirim).

Bu aralar YouTube üzerinde izlemeyi çok sevdiğim oyun belgesellerinin "Shorts" adı altında paylaşıldığını gördüm ve zaten izlemeyi sevdiğim bir içeriğin daha kısa ve öz şekilde paylaşılması dikkatimi çekti ve ben de yapmaya karar verdim. Shorts fena izlenmiyor ama 3 abonem var ve gelişemiyorum, yardımcı olursanız sevinirim (kanalı isteyenlere atabilirim).

Normal video yaparak başlamak daha iyi olur, çoğu insan shorts kısmından bir haber, orada abone olmayı bile bilmeyenler var. Kaliteli ve özgün içerik yapıp normal olarak at, o attığın videoları da yapabilirsen editleyip "Shorts" olarak at, o normal olarak attığn videodaki komik anları vesaire de koyabilirsin.

Genelde şimdiki YouTube Shorts videoları çeken kanallar yurt dışından içerik alıyor. Örnek olarak arkaya bir şarkı koyuyorlar ve çektikleri videonun konusu: Mavi bloğa değersem video biter gibi şeyler çok izleniyor.

Videolarınızı güzel montajlayarak belli aralıklı ve düzenli bir şekilde paylaşırsanız iyi olur.
Algoritmayı iyi takip edin ve birbirinden çok farklı konulu videolar atmayın tarih ise tarih atın ya da tarih teknoloji gibi o da size kalmış.

Shorts'lardan çok fazla abone gelmez hem de şu an çok küçük bir kanalsınız, önce arkadaşlarınızı abone edip en azından 10 aboneyi geçin ardından tüm videolarına etiket koymayı unutmayın(video ile ilgili olsun).

Shortsları sık sık atmanız lazım ve arada sırada uzun videolar da atmaya çalışın, başlıklarınız çekici olsun (GTA SAN Andreas Direksiyon Ayrıntısı yerine GTA San Andreas İNCE Ayrıntı!).

Normal video yaparak başlamak daha iyi olur, çoğu insan shorts kısmından bir haber, orada abone olmayı bile bilmeyenler var. Kaliteli ve özgün içerik yapıp normal olarak at, o attığın videoları da yapabilirsen editleyip "Shorts" olarak at, o normal olarak attığn videodaki komik anları vesaire de koyabilirsin.
hocam shorts olarak başlamamın sebebi elle tutulur uzun bir content içeriğimin olmaması ve shortstan izlenmelerin daha çok gelmesiydi , fakat tavsiyenize uyup araştırma yapacağım sağolun <3

Videolarınızı güzel montajlayarak belli aralıklı ve düzenli bir şekilde paylaşırsanız iyi olur.
Algoritmayı iyi takip edin ve birbirinden çok farklı konulu videolar atmayın tarih ise tarih atın ya da tarih teknoloji gibi o da size kalmış.
hocam kanalımı atabilirim isterseniz reklam amaçlı değil sadece editlerin iyi olup olmadığıyla ilgili

Genelde şimdiki YouTube Shorts videoları çeken kanallar yurt dışından içerik alıyor. Örnek olarak arkaya bir şarkı koyuyorlar ve çektikleri videonun konusu: Mavi bloğa değersem video biter gibi şeyler çok izleniyor
içerik "belgesel" olunca bende çoğu içeriği dışardan alıyorum hocam

Hocam shorts olarak başlamamın sebebi elle tutulur uzun bir content içeriğimin olmaması ve shortstan izlenmelerin daha çok gelmesiydi, fakat tavsiyenize uyup araştırma yapacağım sağ olun <3

Hocam kanalımı atabilirim isterseniz reklam amaçlı değil sadece editlerin iyi olup olmadığıyla ilgili.

Kanalı görmeden ön yargılı davranmak ve kafadan bir şeyler söylemek doğru olmaz açıkçası.

Geri
Yukarı