YouTube kanalı nasıl büyütülür?

1k abone +4k saat izlenme veya 10milyon Short görüntüleme aldıktan sonra her attığın videodan para kazanmaya baslarsın. O 10dk kuralı eğer videon 10 dakikadan fazla olunca, fazladan reklam koyabiliyorsun. Buda daha fazla para kazanman anlamına geliyor.

Valorant oynadığınıza göre evde bilgisayar olduğunu görüyoruz. O halde Photoshop programı ile güzel işler ortaya çıkarabilirsin. Onun gibi yan programlar da kullanabilirsin. Ancak, Photoshop kadar olmayacaktır. İnternette örnek onur naci öztürkler kanalını önerebilirim. Gerçekten gerek detaylı gerek iyi anlatımından dolayı iyi yerlere gelebilirsin. Edit programları kapak tasarımı After Effects gibi programların hepsinden bahsediyor. Ayrıca son zamanlarda animasyon dosyası hazırlamıştı satışa çıkaracaktı. Çıkarmış olabilir pek takip etmiyorum. Eğer alma imkanın var ise almanı tavsiye edebilirim.

Teşekkür ederim.

1K abone +4K saat izlenme veya 10milyon short görüntüleme aldıktan sonra her attığın videodan para kazanmaya baslarsın. O 10dk kuralı eğer videon 10 dakikadan fazla olunca, fazladan reklam koyabiliyorsun. Bu da daha fazla para kazanman anlamına geliyor.

Short illa olmalı mı yoksa shortlardan para kazanmak için mi ek olarak bu sınırı nasıl aşabilirim?

Bende hobi olarak yapıyorum, herhangi oyunun komik videolarını attiyorum. Bazen videolar tutuyor, bazen tutmuyor. Arkadaşlarının destek vermesi kanalının büyümesine yardımcı olur.

Teşekkür ederim.

Short illa olmalı mı yoksa shortlardan para kazanmak için mi ek olarak bu sınırı nasıl aşabilirim?

Sen normal video atarak insanları kendine tanıtamazsın. Shorts herkesi sana çeker, mesela Valorant oynayan birisi gece telefonu aldı eline kaydırıyor birden senin video belirdi baktı, güzel editler bir yorum çakar, beğenir, abone olur diğer videolarına bakar. 1 takipçin oldu mesela sonra yeni videolar paylaştıkça insanlar seni takip edecek, oynamayanlara bile "çok iyi oyunmuş oynamam lazım" detirtebilirsin.

Teşekkür ederim.

Shortlar kanalının büyümesinde en büyük avantaj diyebilirim. Shortlar kısa olduğu icin daha çok kişi izleyip kanalını görüyor. Sen şimdi gidip ilk videoların normal olursa bir Allah'ın kulu bile izlemez haberi bile olmaz. İlk başta shortlarla abone kasmaya çalış diyebilirim.

Geri
Yukarı