Youtube Kanalı Nasıl Büyütülür?

Daha fazla  
Arkadaşlar kısa zamandır sabretmeye çalışıyorum. Abone sayısını nasıl yükseltirim diye hep düşünür dururum ve bir netice elde edemedim. Elimden geldiğince güzel bir youtube kanalı yapmaya çalışıyorum. Tsubasa kanalımda manga anime bu tarz şeyleri paylaşıyorum. Tsubasa'nın büyümesi icin her şeyi yaparım sonuçta çocukluğumuz onunla geçti.
Lütfen desteklerinizi esirgemeyin.
Teşekkürler.

TV'ye reklam vermek gibi bir bütçe çoğu kişide olmadığından çevreniz, klavye ve internet bağlantınıza iş düşüyor. Çevrenizdeki insanlara, takipçisi çok olan tanıdıklarınıza sizin kanalınızı paylaşmalarını söyleyin. Manga ve anime sitelerinde içeriklerinizi paylaşın.

Videonuzun yer aldığı kategoride uğraşan çok insan var. Sizin de aynı türde videolar paylaşacağınızı düşünürsek daha önce keşfedilmemiş içeriklerle ilgili videolar yayınlamalısınız.

Montaj işi de önemli, ''Tsubasa komik anlar'' vb. şeklinde videolar montajlayabilir, komik dublajlar yapabilirsiniz, tabii küfürsüz olarak.

Abone sayısının artması için bunun gibi efsaneleşmiş diğer animelerle ilgili videolar da yükleyebilirsiniz, yeni çıkan ve beğenilen animlerle ilgili yorumlar yapabilir, gelecek bölümlerde neler olacağına dair tahmin videoları çekebilir ve fragmanları yorumlayabilirsiniz.

Kolay gelsin Tsubasa!

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı