YouTube kanalı nasıl hızlıca 1000 abone olur?

Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba :) Ben bir kanal açtım da videolar falan attım yaklaşık 1 ay oluyor kanala başlayalı. Kanalımı nasıl hızlıca büyütürüm? Kanalı vermeyeceğim reklama girer belki diye :d Önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba :) Ben bir kanal açtım da videolar falan attım yaklaşık 1 ay oluyor kanala başlayalı. Kanalımı nasıl hızlıca büyütürüm? Kanalı vermeyeceğim reklama girer belki diye :d Önerilerinizi bekliyorum.
İnsanların ilgisini çekecek shortslar üreterek başlayabilirsiniz. Ses kalitesi görüntü kalitesi iyi olursa keşfete düşme ihtimaliniz var.

Dostum benimde bir YouTube kanalım var ve ben tam 2 ay boyunca 17 abonede kaldım sonra zamanın popüler oyunları (bs among us) gibi oyunların işte modlarını kutu açılımlarını video yapıp atınca YouTube tam 150 abone oldum ama şuan pek video çekmiyorum belki tekrar başlarım yani demem o ki "POPÜLER VE İNSANLARIN İLGİSİNİ ÇEKECEK VİDEOLAR ATMALISIN"

Kanalın konusu, hedeflediğin yaş grubu, kaç yaşında olduğun, kanal konusunun genişliğini ne kadar arttırırsın gibi bilgileri verirsen daha iyi yardımcı olabiliriz.

Ben bir süre kanal büyütmek için uğraştım, dokümanlar okudum videolar izledim, sonuç sıfır, işe yaramadı, bir tane shorts videom 31 bin izlendi gerisi 3-5 izlenmeyi geçmedi, benim deneyimim YouTube algoritması saçma sapan bir videoyu da herkese gösterebiliyor ki zaten izlediğimiz videoların büyük çoğunluğu saçma sapan videolar ama yok SEO ayarıymış yok HD video kalitesiymiş yok anahtar kelimeymiş hiçbiri işe yaramadı bende, yapanlar nasıl yapıyor bilmiyorum, açıkçası onların da bildiğini pek sanmıyorum, benim deneyimim bu şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı