YouTube oyun kanalı abone nasıl arttırılır?

Moon64

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Journalist
Herkese iyi sosyaller,

Yaklaşık 1 ay kadar önce yeni bir YouTube kanalı açtım ama çok yavaş geliştiğini düşünüyorum. Her gün 1 Shorts ve haftada 1 büyük video atıyorum.

Shorts videoların ilgi çekici olduğunu düşünüyorum. Genelde 2-9 bin arası izleniyor ama abone getirmiyor.

Abone sayısının artması için ne gibi taktikler önerirsiniz? Link atmak yasak mı bilmediğim için şimdilik atmıyorum yasak değilse atabilirim.

Herkese iyi sosyaller,

Yaklaşık 1 ay kadar önce yeni bir YouTube kanalı açtım ama çok yavaş geliştiğini düşünüyorum. Her gün 1 Shorts ve haftada 1 büyük video atıyorum.

Shorts videoların ilgi çekici olduğunu düşünüyorum. Genelde 2-9 bin arası izleniyor ama abone getirmiyor.

Abone sayısının artması için ne gibi taktikler önerirsiniz? Link atmak yasak mı bilmediğim için şimdilik atmıyorum yasak değilse atabilirim.
Düzenli video atmak ve popüler oyunları oynamak.

Düzenli video atmak ve popüler oyunları oynamak.
Düzenli olarak video attığımı zaten söyledim. Ayrıca trendler üzerinden yürüyorum genelde. Let’s Play kanalı değilim daha çok ilgi çekici içerikler üretmeye çalışıyorum.

2023 yılında 10 yıl öncenin content'ini yapmaya çalışıyorsun hocam ve izlenme sayıların gayet iyi. 5 yıldır düzenli, son teknolojik imkanlarla ve profesyonel edit ile videolar yapıp hala 10-50 arası izlenen yabancı yayıncılar biliyorum.

Oyun konsepti çok eskide kaldı. YouTube Türkiye başladığından beri oyun konseptli YouTube kanalları var ve bu kanalların kemikleşmiş kitleleri var. Piyasada bu kadar profesyonel varken oyun konseptiyle tutunmanız biraz zor.

2023 yılında 10 yıl öncenin Content'ini yapmaya çalışıyorsun hocam ve izlenme sayıların gayet iyi. 5 yıldır düzenli, son teknolojik imkanlarla ve profesyonel edit ile videolar yapıp hala 10-50 arası izlenen yabancı yayıncılar biliyorum.

Kanalı biraz büyütene kadar unutulmaya yüz tutmuş bilgileri sunmaya çalışıyorum. Biraz da dolu görünsün diye. Ancak sizin kanalımı nereden gördüğünüzü anlamadım hocam. İmza kısmına yeni ekledim linki aslında :D

Oyun konsepti çok eskide kaldı. YouTube Türkiye başladığından beri oyun konseptli YouTube kanalları var ve bu kanalların kemikleşmiş kitleleri var. Piyasada bu kadar profesyonel varken oyun konseptiyle tutunmanız biraz zor.

Biliyorum ancak ben klişeleşmiş Let's Play kanallarından olmayı pek düşünmüyorum. Ona bakılırsa YouTube içerisinde her türün bir alıcısı ve kemik kitlesi var. O zaman hiç başlamamak lazımdı.

Geri
Yukarı