YouTube kanalı tavsiyeleri

batiwankenobi

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, çok uzun süredir kafamda YouTube için belirli planlar var yakında 24 yaşına gireceğim için artık daha fazla geç kalmadan giriş yapmak istiyorum en azından :)
İçerik olarak üniversite hayatım boyunca da yaptığım gibi sinema üzerine devam etmek istiyorum film diziler hakkında ilerlemek daha mantıklı geliyor bana ülkemizde ciddi bir kiltesi var. Ayrıca oyun oynadığım için Last of Us tarzı oyunları da dizileriyle aynı zamanda oynayıp paylaşabilirim.

Bir bakıma film gitmeden önce tarzı bir kanal var aklımda bazen blog bazen içerik üzerine yavaştan başlayıp zamanla yükselmesini istiyorum ancak sadece 10 arkadaşım takip etsinde istemiyorum :D
Instagram ve YouTube üzerinden başlamayı düşünüyorum bu planlarıma ve önerilerinize açığım önceden deneyimi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Tavsiye verebilecek birini tanıyorum istersen DC'de konuşabilirsiniz.

Tabii hocam ismimle aynı zaten dc ismim 😁

Çektiğin videoları başlarda shorts ve TikTok'ta paylaşman kanalını daha hızlı geliştirir diye düşünüyorum.

En başta planım tamamen o yönde zaten Instagram reel kısmında bu tarz içeriklerin az olduğunu düşünüyorum mesela kısa bir Star Wars izleme reesli bile başlangıç için yeterli olacaktır.
TikTok ise pek bilmediğim bir ortam orada da yavaş yavaş yaptıklarımı paylaşırım.

Geri
Yukarı