YouTube kanalım 3 adet sahte telif ile kapandı

Gundogmsz78

Yoctopat
Daha fazla  
YouTube kanalıma art arda müzikten telif attılar yapan kişiyi tanıyorum ve sahte telif atıyor. Ve attığı telif teki müziği bilmiyorum bile videolarımda da yok. Karşı itiraz bildirimi gönderdim kabul etmediler ve 2 gün önce açıklayarak gönderdim neler olduğunu. Sanırım gene açmayacaklar. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube kanalıma art arda müzikten telif attılar yapan kişiyi tanıyorum ve sahte telif atıyor. Ve attığı telif teki müziği bilmiyorum bile videolarımda da yok. Karşı itiraz bildirimi gönderdim kabul etmediler ve 2 gün önce açıklayarak gönderdim neler olduğunu. Sanırım gene açmayacaklar. Ne yapmam lazım?

Dava açabilirsin.

Yapan kişiden özür dileyebilirsin.

Sahte telif atmış adam, neden özür dilesin?

YouTube'da kurallar gereği bir telif gerçek olarak görüldüyse özürdilememek en büyük hata anlamına gelir vakit kaybetmeden özürdileyebilirsin veya bir dilekçe yaz mail adresine orada şikayet edenin bilgileri ufakta olsa iletişim adresi vardır yoksa sorun sende *sahte telif diye bir şey yok* YouTube konuyu 1 hafta boyunca analizler neyse bol şans.

Yeni konular

Geri
Yukarı