Çözüldü YouTube kanalım benden habersiz başka kanallara abone oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Silmene gerek yoktu yapacağın şey başka telefon şifreni değiştirirken bir yandanda format atmaktı :/

Benden size tavsiye tüm hesap şifrelerinizi başka cihazdan değiştirin 2 aşamalı doğrulamaları acın tüm hesaplarınızda.

Ben mailimi sildim yeni mailime güvendiğim sitelere yeniden verdim (Discord, Spotify vb.) Ve şu anlık yalan like ve abone sıkıntısı yok

Zamanında mail adresimi çocukluğumun heyecanı ile bende bir abone sitesine girmiştim.. Bende bir süre uğraştım ve hala ana mailim adresim bu. Şifre değiştirme ve 2li koruma hile baya halletmiştim. Şimdilik sorun yaşamıyorum.

Asıl soru senjn için bilgisayarında virüs var mıydı? Virüs olsa bile bu kadar fazla senin hesabınla uğraşacağını zannetmiyorum.

Kime dediğinizi anlamadım hocam bana diyorsanız bende çözemedim orasını zaten telefona bulaştı virüs şöyle oldu bir APK indirmiştim onda virüs çıktı sonra AVG buldu fakat sorun çözülmedi öyle olunca bir de üstüne şifremi unuttum ve telefona hard reset attım düzeldi niye yaptıklarını bende bilmiyorum😀fakat size olmaz böyle şeyler diye düşünüyorum o zamanlar paldır küldür her şeyi kuruyordum telefona ben.

Geri
Yukarı