YouTube kanalım silindi

1_Swony

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, tüm değerli Technopat Sosyal kullanıcıları. Başlıkta da okuduğunuz gibi YouTube kanalım silindi. Birkaç ay önce Google hesabım çalınmıştı. Technopat kullanıcıları sayesinde hesabımı geri ala bildim sonunda. Ve hesabımı geri aldıktan sonra YouTube girdim, hesaptan çıkış yapılmışdı. Tekrar girdiğimde YouTube kanalımın silindiğini gördüm 1-2 saat sonra mail okuduğum zaman böyle bir mail gelmişti.

İçeriğinizi inceledikten sonra, genel kurallarımızın ciddi şekilde ve tekrar tekrar ihlal edildiğini belirledik. Bu nedenle kanalınızı YouTube'dan kaldırdık.

Bunun iyi bir haber olmadığını anlıyoruz, ancak YouTube'da herkesin güvenliğini sağlamamız gerekiyor. Bir kanalın kuralları büyük ölçüde ihlal ettiğini düşündüğümüzde, bu platformu herkes için güvende tutmak için o kanalı kapatırız. Ancak hata yaptığımızı düşünüyorsanız kararımıza itiraz edebilirsiniz. Bu kurallar ve nasıl şikayette bulunacağınız hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google hesabı çalındığı zaman Youtube üzerinden yasal olmayan video paylaşımları ve argo içeren yorumlar atmış olabilirler. Bunun sonucunda kapatılmıştır. Siz hesabınızın çalındığını kanıtlayabilirseniz Youtube destek ellerinden geleni yapar.

Google hesabı çalındığı zaman Youtube üzerinden yasal olmayan video paylaşımları ve argo içeren yorumlar atmış olabilirler. Bunun sonucunda kapatılmıştır. Siz hesabınızın çalındığını kanıtlayabilirseniz Youtube destek ellerinden geleni yapar.
Bu konuda yardımcı ola bilirsinizmi Discord üzerinden falan ?

Bu kanal kapanma olayı insanı çıldırtır. Yemin ederim sinir krizi geçirmiştim kanalım kapanınca. Suçum ise benim küçük resmimi kullanan kişiye telif atmaktı, evet benim küçük resmimi gerçek anlamda kullanan kişi ceza almadı ve benim kanalım kapatıldı. Bunu 10'dan fazla mail ile dopdolu kanıtlarla açıklamama rağmen asla kanalım açılmadı. Yani şunu demek istiyorum, o kanal asla açılmayabilir. 8 yıllık kanalımı kapattılar ve asla açmıyorlar. Bu konuda rezaletler.

Bu kanal kapanma olayı insanı çıldırtır. Yemin ederim sinir krizi geçirmiştim kanalım kapanınca. Suçum ise benim küçük resmimi kullanan kişiye telif atmaktı, evet benim küçük resmimi gerçek anlamda kullanan kişi ceza almadı ve benim kanalım kapatıldı. Bunu 10'dan fazla mail ile dopdolu kanıtlarla açıklamama rağmen asla kanalım açılmadı. Yani şunu demek istiyorum, o kanal asla açılmayabilir. 8 yıllık kanalımı kapattılar ve asla açmıyorlar. Bu konuda rezaletler.

Kanalınızın kapanmasına üzüldüm ama benim Google hesabım çalınmışdı ve çalan "adamda" YouTube'da bilmem ne yayınlamış öylede kapatmış hesabımı maalesef.

Kanalınızın kapanmasına üzüldüm ama benim Google hesabım çalınmışdı ve çalan "adamda" YouTube'da bilmem ne yayınlamış öylede kapatmış hesabımı maalesef.
Keşke fark etse de alabilseniz hocam, adamlar kanalın kapandıktan sonra zerre ilgilenmiyorlar. Kapandıysa kapandı, büyük bir kanal değilse umurlarında değil kimse.

Geri
Yukarı