YouTube kanalıma aniden bir sürü hile videoları yüklendi

KyleAkiel

Centipat
Daha fazla  
Sabah gelen bir mail ile uyandım kanalımın telif yediğini gördüm. S sadece keyfi videolar attığım için şaşırdım ve kanalıma baktım 200 adet hile videosu yüklenmiş yok o oyun bu oyun her oyunun hilesi yüklenmiş. Oturum geçmişine bakıyorum hiçbir şüpheli hareket yok zaten 2 aşamalı doğrulamaya sahibim direkt olarak YouTube hesabıma mı giriş yaptılar bilmiyorum ne yapmam gerekir?

Hesabınıza bağlı şüpheli uygulamaları kaldırın ve şifrenizi değiştirin.

Ardından o videoları hızlıca silin, bazı hile/crack videoları ihtar almaya sebep olabiliyor.

Google hesaptan öncelikle şifrenizi değiştirin. Sonra cihazlarda tanımadığınız bir cihaz varsa oturumunu kapattırın. Ve hesaptaki bağlı uygulamaları kaldırın.

Sabah gelen bir mail ile uyandım kanalımın telif yediğini gördüm. S sadece keyfi videolar attığım için şaşırdım ve kanalıma baktım 200 adet hile videosu yüklenmiş yok o oyun bu oyun her oyunun hilesi yüklenmiş. Oturum geçmişine bakıyorum hiçbir şüpheli hareket yok zaten 2 aşamalı doğrulamaya sahibim direkt olarak YouTube hesabıma mı giriş yaptılar bilmiyorum ne yapmam gerekir?
Şüpheli uzantıları kaldır.

Aynısı 2 hafta önce bana da oldu

Geri
Yukarı