YouTube kanalıma habersiz video yüklenmiş

emir.sp34

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F RTX4060 VENTUS 8GB H610M-G 32GB RAM 650W ZALMAN COOLER MASTER 240ML SIVI SOĞUTUCU
YouTube hesabımda hiç video yok ama benim haberim olmadan kanalımda videolar paylaşılmış bugün ise Google'dan Windows uygulama tehtidi bildirimi aldım şifreyi değiştirdim YouTube hesabımda ise 1 hafta önce 10 tane video atılmış sorun ne olabilir sizce?

Hesabın çalınmış. Sorun ne olabilir ki. Şifreyi değiştirdikten sonra sorun olacağını sanmam. Güçlü şifreler kullanmaya özen göster.

Hesabın çalınmış. Sorun ne olabilir ki. Şifreyi değiştirdikten sonra sorun olacağını sanmam. Güçlü şifreler kullanmaya özen göster.

Google hesabım kapsamlı ve güvenli bir şekilde himayem altında ve bir uygulama tehtidi aldım Windows'tan aklıma gelen ilk şey Windows key i güvensiz elde etmiş olmamdan dolayı olabilir diye düşündüm. Ama videolarda link vardı hiç tıklamadım hepsini sildim Google şifremi de değiştirdim umarım sorun olmaz.

@emir.sp34 direkt şifrenizi çaldırmanızdan ziyade bazen açık bularak hesabınıza sızabiliyorlar. Youtuberlar da bu durumla boğuştuğu oldu. Şifrenizi güvene kolayca aldıysanız. Herhangi bir sorun kalmamış demektir. Buna yakın bir olay yaşamıştım.

@NoobEller Google şifremi değiştirip bilinmeyen uygulamalardan çıkış yaptım girişleri de tekrar telefon ve bilgisayarım üzerinden doğruladım. Bir sorun kalmadı yardım için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı