YouTube kanalıma benden habersiz 100'den fazla video atıldı

Hayatımda ilk kez sizden duydum. Çok bahtsızmışsınız demek ki gezginlerin yanlışlıkla virüs saçtığı ana denk gelmişsiniz. Tabii saçtıysa.

Kardeşim Gezginler linke minke yönlendirmiyor. Senin indirdiklerin de linke yönlendiriyor olabilir ama hepsinde öyle değil. Ve uygulamalar Gezginler’e kullanıcılar tarafından bırakılıyor. Yani kimin ne yapacağı hiç belli değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Gezginler linke minke yönlendirmiyor. Senin indirdiklerin de linke yönlendiriyor olabilir ama hepsinde öyle değil. Ve uygulamalar Gezginler’e kullanıcılar tarafından bırakılıyor. Yani kimin ne yapacağı hiç belli değil.
Nasıl ekleniyor açıklayabilir misiniz ben de eklemek istiyorum.
Uydurduğumu düşünüyorsanız şu konuya da bir göz atabilirsiniz.:
Gezginler.com sadece orijinal indirme linklerine yönlendirme yapan zararsız bir sitedir.

Nasıl ekleniyor açıklayabilir misiniz ben de eklemek istiyorum.
o kadarını bilmiyorum.sadece birkaç kişiden duymuştum.Ama birkaç örneğim var tabi. Mesela, "Zaman zaman bulaşır veya bulaşmaz. Sağlam AV kullanın bunları soracağınıza." Murat5038'den gezginler üzerinden virüs bulaşır mı adlı konuya yazılmış.Veya, gezginlerde coolbors adlı bir uygulama var, bunu googleya sonuna antivirus ekleyince hiçbir şey çıkmıyor.Sonuna antivirus eklemesen bile çıkmıyor.Sadece bilinmeyen sitelerde var.Yani orjinal bir sitesi yok.Aynı segurazo SAntivirus gibi ;)

Mesela, "Zaman zaman bulaşır veya bulaşmaz. Sağlam AV kullanın bunları soracağınıza." Murat5038'den gezginler üzerinden virüs bulaşır mı adlı konuya yazılmış.
O konudaki diğer onlarca mesajı görmezden geldiniz sanırım.
Tamam hocam istediğiniz gibi olsun, on yıllardır sıkıntısız hizmet veren site sizin sözünüzle virüs saçmaya başladı. Artık bir şey demiyorum.

Cahil ve mega cahiller...
Birine hesabınızı vermiş olmanız lazım, Crack'le falan hesap çalıp video atmaz kimse.

Ultra mega cahil kardeşim amaç o değil zaten kanalları çalıp videolar atıp millete trojan atmak zombi bilgisayar yapıp izlenme abone botu yapıyorlar çaldıklarını.

Geri
Yukarı