YouTube kanalımın abone sayısı artmıyor

Öncelikli olarak kaliteli içerikler üretmek gerekir.
Uğraşmak gerek montaj derslerini izleyin montaj hakkında bilgi sahibi olursunuz.
Komik Videolar ilgi çekicidir eğer Espri v.b yeteneğiniz var ise kullanın yok ise komiklik için montaj'da bir takım şeyler ekleyebilirsiniz.
Hangi şeyi daha iyi yapabiliyorsanız kanalınızın konsept'i o olsun mesela ben çok iyi oyuncuyum dersen oyun videoları çek ve yayınla senin yararına olur.

Maalesef öyle pat diye artmıyor, mesela ben yaklaşık 6 aydır video yapıyorum ağırlıklı olarak PUBG Lite abone sayım 400' ün üstüne yeni yeni çıktı, kendimce iyi oynuyorum ve videoları da 2k olarak atıyorum ancak durum bu.

Merak eden olursa ONRKPN kanalın adı.

Maalesef öyle pat diye artmıyor, mesela ben yaklaşık 6 aydır video yapıyorum ağırlıklı olarak PUBG Lite abone sayım 400' ün üstüne yeni yeni çıktı, kendimce iyi oynuyorum ve videoları da 2k olarak atıyorum ancak durum bu.

Merak eden olursa ONRKPN kanalın adı.
Hocam abone oldum Allah var iyi oynuyorsun.

Benim YouTube kanalım da öyle yavaş yavaş artıyor ama ben kendi zevkime bilgime göre yükleme yapıyorum. Takipçi gelsin diye, değil. Zamanla olur oda.

Benimde aynı durum genellikle Battlefield 1 oyun videosu çekiyorum şuan 23 abone var. Umarım zamanla artar.(KaravulTV)

Öncelikli olarak kaliteli içerikler üretmek gerekir.
Uğraşmak gerek montaj derslerini izleyin montaj hakkında bilgi sahibi olursunuz.
Komik Videolar ilgi çekicidir eğer Espri v.b yeteneğiniz var ise kullanın yok ise komiklik için montaj'da bir takım şeyler ekleyebilirsiniz.
Hangi şeyi daha iyi yapabiliyorsanız kanalınızın konsept'i o olsun mesela ben çok iyi oyuncuyum dersen oyun videoları çek ve yayınla senin yararına olur.
Kaliteli içerik derken bahseder misin? Neden montaja ihtiyaç duyuluyor?
Kanalınızın linkini atın. Analiz yapıp gereken bilgileri aktarırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı