Youtube kanalımın abone sayısı artmıyor

Tehdit et, şantaj uygula, kafalarına silah daya, kapılarına dayan, evlerini kundakla.
Şaka bir yana, başka platformlarda da içerik üret, reklam yap (burada değil), başka insanlarla içerik üret. Bunlar gibi şeyler yapabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ''davar'' izleniyorsa sen de izlenirsin. İlgi çekici başlık ve konu içerikleriyle daha fazla izlenme alabileceğini düşünüyorum. Sadece başlık ve konu içeriğinin aynı olmasına özen göster, aksi halde dere tepe düz giderler. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video yüklüyor musunuz?

Bilgisayar bozuldu eskiden yüklerdim.

Tehdit et, şantaj uygula, kafalarına silah daya, kapılarına dayan, evlerini kundakla.
Şaka bir yana, başka platformlarda da içerik üret, reklam yap (burada değil), başka insanlarla içerik üret. Bunlar gibi şeyler yapabilirsin.

Başka insanlarla içerik üret derken açıklar mısın?

Bu "davar" izleniyorsa sen de izlenirsin. İlgi çekici başlık ve konu içerikleriyle daha fazla izlenme alabileceğini düşünüyorum. Sadece başlık ve konu içeriğinin aynı olmasına özen göster, aksi halde dere tepe düz giderler. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun videosu çekiyorum.

Enes Batur taklidi yap.

Ise yarar mi acaba kendim olsam olmaz mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı