YouTube kanalınıza yüklediğiniz ilk videonuz nedir?

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Kanalıma ilk videoyu 11 sene önce yüklemişim. Çözünürlük 240p, göz sağlığınız açısından sakıncalı olabilir. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanalınız varsa lütfen siz de ilk videonuzu paylaşın.

Geçenlerde sadece yapımcılara kanıt olsun diye bir klip alıp internete yükledim. Sanırım ilk videom bu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Dünyaya bi şeyleri apdeyt etmek için mi geldim ben anne?

Videoyu sildim fakat kendi yaptığım laptop soğutucusuna aitti. Ayakkabı kutusunun yan tarafını delip eski bilgisayarıma ait dairesel İntel soğutucu fanını takmıştım. Havayı içinde buz bulunan kutudan basınçlı bir şekilde geçirip, dikdörtgensel bir bölgeden de laptobumun fan deliklerine doğru üflettiriyordum. Tek olumsuz yanı, masamın üzerinde kısa devre ile çalıştırdığım bir PSU olmasıydı. Video bunları 7 saniye içinde göstermemden ibaret : )

Güzel günlerdi.

Transformice hile veya Minecraft eşya kopyalama videosuydu. Şimdi aradım bulamadım, büyük ihtimal kanal sildiğim Gmail hesabına aitti. Transformice ne kadar izlenmişti hatırlamıyorum fakat en son baktığımda Minecraft videosu 40 binin üzerinde izlenmişti.

Geri
Yukarı