YouTube kanallarının yerli F/P diye kazık ürün paylaşması

Ama hocam "GAMPAWA GOST ŞARK" çok iyi.

Malûm kanal yüzünden 400 TL vererek plastik bir çöp almıştım. Sonra çocuklar PC'den anladıklarını sanıp ona buna yok en iyi marka bu yok o marka F/P değil gibi saçmalıyor. 4. sınıf çocuklar bile sırf o şahsı izleyip çok iyi PC toplarım diyor. İlla yapan vardır ama ben AMD hep en iyiydi ve Intel hep berbattı diyen 5. sınıf öğrencileri görüyorum. Rampage çok iyiymiş, her ürünü F/P ürünüymüşte öyleymişte diye çocuklar doldu. 1 milyon takipçisi oldu işte. Her neyse bizi ilgilendirmez. Buraya gelip ağlamasınlar yeter.
Onu yapan adamın görüşü de aşağıda, siz yorumlayın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu gördükten sonra kendisi ve takipçi kitlesinden daha da iğrendim. Kendisini eleştirdiğini bir kere bile görmedim. Şuan seviyem düştü gibi hissediyorum.

Son düzenleme:
3. dünya ülkesi olunca alabileceklerinde bunlarla kısıtlı oluyor. Bence bunları tanıtanlara kızmamak lazım. Bu tip ürünlerin benzerleri, tüm üçüncü dünya ülkelerinin teknoloji kanallarında a markası değil de b markası olarak mutlaka çıkıyor ve tanıtılıyor. Bunları tanıtanlara değil de o güzel ve kaliteli ekipmanları alamamamızı sağlayan kişilere tepki gösterelim.
Ha bir de bayağı bir eleştirmişsiniz ama bence İyi çocuktur Abdullah. Ülkenin şartlarını ve alım gücünü hesaba katarak sistem ve ekipman önerileri yapıyor.
Kullandığı bilgisayar ise muhtemelen sponsorludur diye düşünüyorum. Bence öyle bir bilgisayar alabilecek parası olsa çalışıp, didinip, içerik üretmeye uğraşmaz. Kahır çekmez yani.

Tanıttığı ürünler iyidir, kötüdür yorum yapmama zaten gerek yok. Abdullah Hacıgül'e karşı nötr bir yaklaşımım vardı. Kendisini ne severdim ne de nefret ederdim. Fakat o videodan sonra bu durum değişti. Kendisinden nefret ettirdi.

Bazı önerileri dışında %99'u sponsor köleliği olan içerikler. Allah var sistem tavsiyesi olarak ne buradan ne oradan bir hazır sisteme daha hiç yanaşmış değilim fakat arada şöyle bir fark var; son 2 hafta içerisinde 3 tane sistem topladık bunlardan 2 tanesi RTX 2060 Super içeriyordu. Her birini yalnızca bu foruma gelerek topladık. Kişiye ve kitlesine olan güven faktörü burada devreye giriyor işte, Technopat kitlesine güvenim sonsuz olduğundan dolayı her türlü sistem tavsiyesi için direkt olarak bu forumun yolunu tutuyorum. Bazen hiç duymadığım markalar, görmediğim ürünler vs. önerildiğinde bile hiç düşünmeden "Ya bu adam bunu önerdiyse vardır bir bildiği" diyebiliyorsam eğer, bu forumun Technopat sosyal olması ile alakalıdır. Herkes ekmek yiyor, yemek zorunda ama sen ekmeğini yiyeceksin diye insanları bu denli manipüle etmen doğru bir davranış değil.

Geri
Yukarı