YouTube küçük resim etrafına nasıl şerit çekebilirim?

MÜslüm_4463

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir YouTube kanalım var, paylaştığım videoların küçük resimlerini PS'den düzenlemek istiyorum. Sadece etrafına resimdeki gibi bir şerit çeksem yeterli olacaktır benim için. Nasıl yapabilirim? Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Resmin kenarlarındaki pembe şeritten bahsediyorum.

IMG_20200109_232532.jpg

1 - Yeni bir katman açıp içini tamamen istediğin renge boya.
2 - fotoğrafını alıp o katmanın üstüne getir.
3 - fotoğrafını eşit olarak küçült bu şekilde alt tarafta kalan boyadığın katman kenarlık gibi durur.

en azından ben böyle yapıyordum :)

En basit yoldan bir dikdörtken oluşturun(ekranı kaplayan), dolgu rengini kaldırın ve dış kontura renk verip kalınlığı arttırın.

Adsız.png

Photoshop'ta resme iki kere tıkla, iç veya orta kontur ver. Ayarları kafana göre yaparsın zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Eyw çok sağol
Photoshop'ta resme iki kere tıkla, iç veya orta kontur ver. Ayarları kafana göre yaparsın zaten.
Çok teşekkür ederim
En basit yoldan bir dikdörtken oluşturun(ekranı kaplayan), dolgu rengini kaldırın ve dış kontura renk verip kalınlığı arttırın.

Eki Görüntüle 484436
Eyw sağolasın

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı