Çözüldü YouTube Music mobil veri açıkken her şarkı dinlenemiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TockPro

Centipat
Daha fazla  
Evet sorun başlıkta gördüğünüz gibi, YouTube ve YouTube Music'te mobil veri açıkken playlistimdeki çoğu şarkı kayboluyor ve dinleyemiyorum.
İlk attığım SS'te Wi-Fi açıkken YouTube Music, ikincisi ise mobil veri açıkken.
Gördüğünüz gibi böyle bir saçmalık var. Ayarlardan herhangi bir şey var mı diye baktım fakat bulamadım.
Cumartesi günü hat değiştirmiştim, acaba onunla bir alakası var mı diye düşünmedim değil. Çünkü hemen sonra oldu bu olay, şu an devam ediyor.

Dosya Ekleri

• wifi.jpg
    wifi.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 33
  • wifi2.jpg
    wifi2.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 25
  • mobil.jpg
    mobil.jpg
    77,2 KB · Görüntüleme: 21
  • mobil2.jpg
    mobil2.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 17
  • mobil3.jpg
    mobil3.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 22
Çözüm
Açıkça söylemek gerekirse hattı değiştirirken ben orada değildim ve babama sorduğumda oda güvenli interneti açtırmadığını söyledi. Gerçi güvenli internet açık olsa bile bu şarkılara nasıl etki etsin ki? Yine de açık mı değil mi diye nereden kontrol edebilirim?

"GUVENLI IPTAL" yazıp 2500'e SMS gönderebilirsiniz.

Nereden bakıyoruz bilmiyorum. Eğer açıksa iptal olur.

Açıkça söylemek gerekirse hattı değiştirirken ben orada değildim ve babama sorduğumda oda güvenli interneti açtırmadığını söyledi. Gerçi güvenli internet açık olsa bile bu şarkılara nasıl etki etsin ki? Yine de açık mı değil mi diye nereden kontrol edebilirim?

"GUVENLI IPTAL" yazıp 2500'e SMS gönderebilirsiniz.

Nereden bakıyoruz bilmiyorum. Eğer açıksa iptal olur.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı