Youtube Önerilen Videolar Sorunu

Neşeli Enginar

Kilopat
Makaleler
23
3 tane g-mail hesabimiz var...

Biri bilgisayar icin (kendi kullandigim), biri laptop icin (esimin kullandigi), digeride tablet (cocuklarin kullandigi)...

Ben kendi hesabimdan hic cizgi film bakmamama ragmen sürekli önerilen videolarda bana cizgi film geliyor. (Scooby Doo, Angelo falan...)
Bunlar cocuklarimin bazen tabletten baktigi cizgi filmler. Ve benim hesabimdan bakmamalarina ragmen sürekli bana bu cizgi filmleri öneriyor youtube...

Acaba ayni IP üzerinden baktigimiz icinmidir sürekli bu tarz cizgi film önerileri almam.

Bunu asmanin bir yolu yok mu?

Cevaplar icin simdiden Tesekkürler... :)

Bu önerinin nedeni büyük ihtimal interneti birlikte kullanmanız yani hepiniz aynı İP ile bağlandığınız için hepinize muhtemelen öneriler aynı geliyordur.Hepinizden kastım sen eşin ve çocukların.

Muhtemelen ip değiştirici program kullanman gerekir.Mesela sen bilgisayardan girmeden önce farklı bir ip kullanarak internete bağlanabilirsin fakat bu işlem bildiğim kadarıyla internet hızına olumsuz yönde etki eder.

Çaresini bulursanız yeni konu açıp açıklarsanız daha yararlı olur.(Yeni açacağınız konuya beni de etiketlemeyi unutmayın)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı