YouTube Oyun Kanalı için Öneriler

144074

Kilopat
Makaleler
1
İbrahim ASLAN
Yeni bir YouTube kanalı açtım kanalda oyun videoları gelecek. Genellikle hayatta kalma tarzı oyunlar olacak. Sizden ricam eğer ki videolarımı izleyecek olursanız, bana öneride bulunursanız sevinirim. Konuşmam pek akıcı değil bunun farkındayım.

Twich yönel. Youtube bir süre sonra gelişemezsin. En iyi oyun kanalları bile twich yöneldi şuan. Hem youtube yüklersin hemde twich adını duyurabilirsin böylece daha hızlı gelişirsin.
Belirli bir kitleye ulaşmadan Twitch'e yönelmesi çok saçma olur. Ya yayıncılarla anlaşıp reklam yapacaksın. Ya da 7/24 yayın açıp birinin seni görmesini ve birkaç arkadaşına önermesini umacaksın. 2 yolu denersen 4 kişi izleyici karşısında oynarsın.

Twich yönel. Youtube bir süre sonra gelişemezsin. En iyi oyun kanalları bile twich yöneldi şuan. Hem youtube yüklersin hemde twich adını duyurabilirsin böylece daha hızlı gelişirsin.
0.70 upload hızım var yayınlar kaliteli olmuyor.

Belirli bir kitleye ulaşmadan Twitch'e yönelmesi çok saçma olur. Ya yayıncılarla anlaşıp reklam yapacaksın. Ya da 7/24 yayın açıp birinin seni görmesini ve birkaç arkadaşına önermesini umacaksın. 2 yolu denersen 4 kişi izleyici karşısında oynarsın.
Zamanında yapmıştım yayın fakat insanlara 360 p yayın izletmenin saygısızlık olacağını düşündüğümden bırakmıştım. 2 hafta civarı yayında günlük 20 izleyiciye ulaşıyordum.

Bu işler zamanla olur. Amaç izleyici çekmek yada para kazanmak olmamalı yoksa bu tür işlerde ileriye gidemezsin. Twich zamanlarında 3 sene boş boş yapın yapan bir çok kişi var şuan en çok izlenen kanal örnek Jahrein.

Bu işler zamanla olur. Amaç izleyici çekmek yada para kazanmak olmamalı yoksa bu tür işlerde ileriye gidemezsin. Twich zamanlarında 3 sene boş boş yapın yapan bir çok kişi var şuan en çok izlenen kanal örnek Jahrein.
Ama Jahrein Youtube kitlesini Twitch'e taşıdı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı