YouTube oyun kanalı konsept önerisi

Ella Freya

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
14
Yer
Ötüken
Oyunlar üzerine konsept önerilerinizi bekliyorum. Gameplay artık iş yapmıyor maalesef.

Keşke şöyle videolar olsa da izlesem dediğiniz neler var?

Çok var ama belgesel tarzında içerikler üretebilirsin onun dışında diger içerikler pek fazla izlenmiyor yt TR'de maalesef.
Tabii roleplay yapabileceğin oyun ve Valorant gibi rekabet olan oyun videoları tutuyor.

Boş, seviyesiz, ahlaksız konuşmadan uzak, hoş sohbeti olan birilerinin R6 Siege ve benzeri oyunların videolarını çekmesi iyi olurdu.
R6 çekiyorum, ama arada argo kelimeler çıkabiliyor. Genelde sıkıcı yerleri falan da kesiyorum. Arkadaşımla ilk defa ranked girip 20 maçta silver 3'den copper 3'e düştüğümüzün günlüğü var onu atacağım.
Enis Kirazoğlu gibi videolar çekebilirsin.
Aslında denenebilir ama bunun için metin yazıp metini okumam gerekli. Doğaçlama hemen yapamayabilirim. Bu arada bunu denemişliğim var. Yazdığım şeyi seslendirirken çok zorluk çektim çünkü vurgu yapamıyorum.
Çok var ama belgesel tarzında içerikler üretebilirsin onun dışında diger içerikler pek fazla izlenmiyor yt TR'de maalesef.
Tabii roleplay yapabileceğin oyun ve Valorant gibi rekabet olan oyun videoları tutuyor.
GTA V RP önerilmiyor ve kendim de izlediğim kadarıyla belli bir süre sonra sıkıyor iki tarafı da.

R6 çekiyorum, ama arada argo kelimeler çıkabiliyor. Genelde sıkıcı yerleri falan da kesiyorum. Arkadaşımla ilk defa ranked girip 20 maçta Silver 3'den copper 3'e düştüğümüzün günlüğü var onu atacağım.

Aslında denenebilir ama bunun için metin yazıp metini okumam gerekli. Doğaçlama hemen yapamayabilirim. Bu arada bunu denemişliğim var. Yazdığım şeyi seslendirirken çok zorluk çektim çünkü vurgu yapamıyorum.

GTA V rp önerilmiyor ve kendim de izlediğim kadarıyla belli bir süre sonra sıkıyor iki tarafı da.

GTA V rpsinden bahsetmedim ki. Rpsi yapılabilecek bir sürü oyun var tabii ben rpden nefret ederim ama izleniyor işte.

Geri
Yukarı