YouTube kanalı için konsept önerisi

Montaj yapma hakkında orta yollu bilgim var ama insan öğrendikce daha iyi şey yapmak istiyor ve daha iyileri vakit alıyor. Ama biraz daha açar mısınız ben ne olduğunu anlayamadım.

Montaj kanalımın altına gelmişti ama Türkiye'de ilk olacak bir montaj türüydü yalnız dediğim gibi hiçbir şey zamandan değerli değil. Tutması veya tutmamamsı an meselesi. O yüzden başta kolay işlerle başlamak istiyorum.
Aslında montaj bilginizi daha fazla geliştirerek insanların montaj ve video işini paralı olarak halledebilirsiniz. Ama bence en güzeli blog yazmak ve kodlama. Yani site kurmak veya uygulama yapmak. Youtube kanalı kursan gelişemesin. Yani gelişirsin ama fazla bir izleyici ve abone kazanamazsın.Çünkü şimdiki Youtube çok seçici...

Aslında montaj bilginizi daha fazla geliştirerek insanların montaj ve video işini paralı olarak halledebilirsiniz. Ama bence en güzeli blog yazmak ve kodlama. Yani site kurmak veya uygulama yapmak. YouTube kanalı kursan gelişemesin. Yani gelişirsin ama fazla bir izleyici ve abone kazanamazsın. Çünkü şimdiki YouTube çok seçici...

Anladım ama işte YouTube olmazsa tanıtamayız siteleri ama ben uygulama kurma ve templateleri tercih edeceğim galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı