YouTube para kazanma isteklerini değiştirdi

Biz yapınca izlenmez illa elin adamı yapması gerekiyor bizde nerede o şans olsa da kazansak para.

Ne şansı kardeşim kendin diyosun ya konunda küçük çocuklar izliyor diye. Aç bir YouTube kanalı dene bakalım seni de izliyorlar mı ne bu karamsarlık ya. Kendini başkalarıyla karşılaştırıp kıskanmak yerine hep kendim ne yapabilirim ben nasıl yapabilirim diye düşün.

Milletin para kazanması neden bu kadar zorunuza gidiyor? Önceden vergisini vermiyorlar diyordunuz. Şimdi vergisini de veriyorlar. Daha ne yapılabilir? Siz de YouTube kanalı açın, siz de izlenin. YouTube ve Twitch işleri düşündüğünüz kadar kolay değil. Kumar gibi düşünülebilir. Kanalının tutmama ihtimali var. Zamanında borç harç sistem toplayıp da bu işe girişen, sonra da kanalı tutmayan birçok kişi tanıyorum.

O son borç kısmı bende de oldu, ayrıca zoruma giden şey o değil işte bak gereksiz insanların gereksiz bir şekilde ünlü edilmesi zoruma giden. Biz yapsak tırnak ucu kadar para kazandırmaz illa prim kasmak ondan bundan çalmak zorundamı bu saçma içerikciler?

O son borç kısmı bendede oldu, ayrıca zoruma giden şey o değil işte bak gereksiz insanların gereksiz bir şekilde ünlü edilmesi zoruma giden. Biz yapsak tırnak ucu kadar para kazandırmaz illa prim kasmak ondan bundan çalmak zorundamı bu saçma içerikciler?
Öncelikle gereksiz insanların gereksiz bir şekilde ünlü olmasını ben sevmiyorum. Ancak içeriklerin türkçeye çevrilmesinde sorun bulmuyorum açıkçası. Zaten 3-5 tane fikir var orijinallik yok. Herkes birbirinin kopyası ne yazık ki.

Öyle bir mantık mı var? Düzgün yap izlensin, başarısızlığınıza saçma sapan kılıflar bulmayın.
Bu kılıf değil, saatlerce montajlar yapıp izlenmemesi ve elin adamının prim dolu içerik hırsızlığı ile dolu videolari bu kadar izlenmesi çok garip, anlamadım neden buranın kitlesi buna çok sinirlendiki? Yanlış birşey göremiyorum yazıda tabi bu şahsi fikrim

Öncelikle gereksiz insanların gereksiz bir şekilde ünlü olmasını ben sevmiyorum. Ancak içeriklerin türkçeye çevrilmesinde sorun bulmuyorum açıkçası. Zaten 3-5 tane fikir var orijinallik yok. Herkes birbirinin kopyası ne yazık ki.
Bende onda sıkıntı bulmam benim sıkıntı bulduğum şey resmen kopyala yapıştır yapıp hak yemeleri, benim çok başıma geldi adam aldı benim editi yapıştırdı 100 bin izlendi benimki 20 bin izlenmişken. Ben bundan söz ettim

Bu kılıf değil, saatlerce montajlar yapıp izlenmemesi ve elin adamının prim dolu içerik hırsızlığı ile dolu videolari bu kadar izlenmesi çok garip, anlamadım neden buranın kitlesi buna çok sinirlendiki? Yanlış birşey göremiyorum yazıda tabi bu şahsi fikrim

Bende onda sıkıntı bulmam benim sıkıntı bulduğum şey resmen kopyala yapıştır yapıp hak yemeleri, benim çok başıma geldi adam aldı benim editi yapıştırdı 100 bin izlendi benimki 20 bin izlenmişken. Ben bundan söz ettim
Doğru adımlar atıyor musunuz? Doğru zamanda video paylaşıyor musunuz? Bunlara dikkat edin çünkü o da etkiliyor.

Doğru adımlar atıyor musunuz? Doğru zamanda video paylaşıyor musunuz? Bunlara dikkat edin çünkü o da etkiliyor.

3 sene boyunca kilitleme her gün video atmaya söz verdim. Zamanında hep izlendim çünkü hel gündem veya trendlerden takipçilerime meem gibi komik içerikler sundum. Yeri geldi tarih siyasi vesaire bende karma içerikler var. Zamanında çok izlenirken (YouTube'nin altın zamanlari) şimdi yine aynı şekilde kaliteli içerikler atmama rağmen izlenmiyor. Doğru adımlar attığıma adım kadar eminim ve kararlıyım.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 sene boyunca kilitleme her gün video atmaya söz verdim. Zamanında hep izlendim çünkü hel gündem veya trendlerden takipçilerime meem gibi komik içerikler sundum. Yeri geldi tarih siyasi vesaire bende karma içerikler var. Zamanında çok izlenirken (YouTube'nin altın zamanlari) şimdi yine aynı şekilde kaliteli içerikler atmama rağmen izlenmiyor. Doğru adımlar attığıma adım kadar eminim ve kararlıyım.
Bilemedim açıkçası. 3 sene boyunca zirvede kalmanız gerekirdi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı