YouTube podcast videosu için sessiz ve sakin müzik önerisi

Vivaldi12

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Girişimci
YouTube üzerinde;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tarz podcast içeriğine başladım. Fakat videoda konuşurken alt tarafta sessiz, pek göze batmayan, telif haksız müzik arıyorum. Arayışıma destek olursanız sevinirim.

Evet saçma gelecek ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet saçma gelecek ama.

Telifli olsa bir şey değişmez gibi. Arkadaş müziğin sesini alttan verecek kendi sesi ön plana çıkacak ve sürekli konuşacağı için müzik yakalanmaya bilir tabii müziğin ses şiddeti'de önemli.

Telifli olsa bir şey değişmez gibi. Arkadaş müziğin sesini alttan verecek kendi sesi ön plana çıkacak ve sürekli konuşacağı için müzik yakalanmayabilir tabii müziğin ses şiddeti'de önemli.

Hocam müzik şiddeti çok kısık olacak. Duyulması zor olacak kadar kısık olacak. Zaten videoyu atmadan önce YouTube telif kontrolünden geçiriyor. Bir sorun çıkarsa kaldırırım.

Son halini atarım buraya. Güzel olmuş mu bir de sizlerin düşüncesini alırım.

Bu da iyi olabilir.

Bu daha iyi gibi duruyor. Umarım telifte sorun çıkmaz.

Son halini atarım buraya. Güzel olmuş mu bir de sizlerin düşüncesini alırım.

Bu daha iyi gibi duruyor. Umarım telifte sorun çıkmaz.

Telif konusunda bilmiyorum telifli mi telifsiz mi diye.
3. müzik

Geri
Yukarı