YouTube Premium 1080p geldi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Premium gerçekten iyi hoş özelliklere sahip fakat bu özelliğin dile gelir büyük bir fark yaratacağını düşünmüyorum.

Sen iysin ben yıllardır 360p'den başka video çözünürlüğü görmedim. 1080p video gördüğümde alerjim tutuyor artık.

Paşa-paşa adblocker'imi açan ben :)
Adblocker tarzı üçüncü parti eklenti veya Vanced gibi yazılımlara pek sıcak bakamıyorum. Her biri için girdiğin tüm sitelere göz atma, verilerini izleme ve düzenleme izni veriyorsun. Bu bana pek masum gelmiyor.

20 lira vermeyeceğiz diye güvenliğimizi riske atıyoruz.

Adblocker tarzı üçüncü parti eklenti veya Vanced gibi yazılımlara pek sıcak bakamıyorum. Her biri için girdiğin tüm sitelere göz atma, verilerini izleme ve düzenleme izni veriyorsun. Bu bana pek masum gelmiyor.

20 lira vermeyeceğiz diye güvenliğimizi riske atıyoruz.
Diğer bilgilerin çok güvendeymiş gibi bunu yazmanda çok komiğime gitti. Muz cumhuriyetinde yaşıyoruz, giydiğin donunun rengini bile satmışlardır.

Ya cidden YT'ye 10 TL vermeyip boş diyen 7/24 YT de takılanlar ne yaşıyor? 10 TL verip her şeyinden yararlanabiliyorsun daha ne olsun. 1 ekmek az yiyin arkadaşlar.

Bir süre kullanınca fark ediliyor ama şahsen 1080p ekranda 4K izleme seçeneğini seçince olan fark gibi bariz bir şeyler beklerdim.
10 tl bile vermeden reklamsız + video indirme özellikli clientler var.

1-2 senedir YouTube'u premium şeklinde kullanıyorum.
Aşırı rahat oluyor.
Vanced programları önermiyorum kesinlikle. Herkesin önceliği farklı olabilir ama ben Netflix'i kapatırım gerekirse ama YouTube'a premium devam ederim.
Vanced özellik olarak YT'den daha iyiydi.. hatta YT'ye sonradan gelen birçok özellik vanced gibi uygulamalardan devşirme.. Açık olsaydı yine Vanced kullanırdım, YT'nin uygulamasına da premium'na da bin basar

Vanced özellik olarak YT'den daha iyiydi. Hatta YT'ye sonradan gelen birçok özellik vanced gibi uygulamalardan devşirme. Açık olsaydı yine vanced kullanırdım, YT'nin uygulamasına da Premium'na da bin basar.

YT Premium'da sponsorblock ve return dislikes var mı?

Hocam GitHub'da zaten revanced extented var. Acik kaynak oldugu icin sorun olacagini düşünmüyorum. Çoğu kişi rastgele sitelerden indirdiği için virüs, gizlilik vs sorunla karşılaşıyor.

YT Premium'da sponsorblock ve return dislikes var mı?

Hocam GitHub'da zaten revanced extented var. Acik kaynak oldugu icin sorun olacagini düşünmüyorum. Çoğu kişi rastgele sitelerden indirdiği için virüs, gizlilik vs sorunla karşılaşıyor.

Zaten şu an onu kullanıyorum. Anlamadığım bir şekilde evdeki Wi-Fi'ya bağlı iken 3 DK'den sonra bazen çalışmıyor. İş yerinde çalışıyor?

Hocalarım PC de uBlock kullanın mobilde de greentuber var YouTube'un reklamsız hali.

Diğer bilgilerin çok güvendeymiş gibi bunu yazmanda çok komiğime gitti. Muz cumhuriyetinde yaşıyoruz, giydiğin donunun rengini bile satmışlardır.
Üslubunu hiç beğenmedim.

Ayrıca bu düşünceyle bilgilerimin kontrolünü salamam. Ben azami şekilde dikkat etmek zorundayım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı