YouTube Premium "gelişmiş bit hızı" çalışıyor mu?

abdullahxtdp

Kilopat
Arkadaşlar selam.

Biliyorsunuz bir süredir YouTube'da gelişmiş bit hızı seçeneğiyle premium özellik var. Bununla ilgili deneyimlerinizi yazmanızı ve dolayısıyla bir bilgi birikimi oluşmasını istiyorum açıkçası.

Gerçekten bu seçeneği aktif hale getirdiğinizde farkını hissediyor musunuz?

Şahsi deneyimim şu ki ben hiç fark göremiyorum. Ne görüntü kalitesinde ne de seste. Şimdiden katkılarınız için teşekkür ederim.

Arkadaşlar selam.

Biliyorsunuz bir süredir YouTube'da gelişmiş bit hızı seçeneğiyle premium özellik var. Bununla ilgili deneyimlerinizi yazmanızı ve dolayısıyla bir bil birikimi oluşmasını istiyorum açıkçası.

Şahsi deneyimim şu ki ben hiç fark göremiyorum. Ne görüntü kalitesinde ne de seste. Şimdiden katkılarınız için teşekkür ederim.
Ben seçeneği seçtiğimde bir değişiklik sezmemiştim. Fakat premium bitince birden çok değişik gelmeye başlamıştı videolar.

Arkadaşlar selam.

Biliyorsunuz bir süredir YouTube'da gelişmiş bit hızı seçeneğiyle premium özellik var. Bununla ilgili deneyimlerinizi yazmanızı ve dolayısıyla bir bilgi birikimi oluşmasını istiyorum açıkçası.

Herhangi bir fark hissetmiyorum, bazen premiümun günü geçince ödeyemediğim zaman da farkı hissetmiyorum.

Hani HD'de neysede FULL HD'de, 2K'da, 4K videolarda artık şu bitreyt düşüklüğü vermemeleri lazım. Özellikle karanlık sahneli videoları çamur gibi gösteriyor.

Soruya gelince, bende fark göremedim.

Geri
Yukarı