YouTube Premium Kullanıcılarından Gelen Gelir Arttı Mı?

Hocam marketten ekmek alıp kasadan okutmak yerine poşeti göstermeden geçersen de bedava ve ekmeğin tüm özelliklerine sahip olabiliyorsun ama adın hırsız oluyor.
Hayır hırsız olmuyorsun market sahibi poşetten herhangi bir kazanç elde edemiyor devlet %100 vergi alıyor artık poşetten. Yani devlet senden zorla poşetten para kopartıyor o para market sahibine hiç gitmiyor. Burada hırsız olan devlettir. Birinden parasını istemediği halde güç kullanarak almak hırsızlıktır ve vergi hırsızlık tanımına harfı harfine uyar.
Daha çok bilgi edinmek için Asrın Fahrettin Tok'un felsefesine göz atabilirsiniz.
Esenlikler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır hırsız olmuyorsun market sahibi poşetten herhangi bir kazanç elde edemiyor devlet %100 vergi alıyor artık poşetten. Yani devlet senden zorla poşetten para kopartıyor o para market sahibine hiç gitmiyor. Burada hırsız olan devlettir. Birinden parasını istemediği halde güç kullanarak almak hırsızlıktır ve vergi hırsızlık tanımına harfı harfine uyar.
Daha çok bilgi edinmek için Asrın Fahrettin Tok'un felsefesine göz atabilirsiniz.
Esenlikler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu çalmanı da gerektirmez. Aynı internetteki hırsız forumlarında hırsızların ben sisteme karşı çalışıyorum demen gibi bir şey.

Gram devletçi değilim ama vergi hırsızlık da değildir.

Son düzenleme:
  • 2021 Yılı Poşet Ücreti 25 Kuruş Poşet Vergisi 19 Kuruş.
%100 değil. Bu çalmanı da gerektirmez. Aynı internetteki hırsız forumlarında hırsızların ben sisteme karşı çalışıyorum demen gibi bir şey.

Gram devletçi değilim ama vergi hırsızlık da değildir.
  • 2022 Yılı Poşet Satış Fiyatı 25 Kuruş, Poşet Vergisi 25 Kuruş.

2021'de 20 kuruşa çıkarttılar ben de biliyorum 2022'de 25 kuruşun tamamı vergi oldu yani %100 oldu oku da gel kardeşim.
Kurbağayı suda kaynatmak bu.

1648187521683.png

Geri
Yukarı