YouTube Premium PC için ücretsiz indirebilmenin yolu var mı?

İşletim sistemi
Windows 10
YouTube'un masaüstü uygulaması yok. Websiteden erişmek zaten kolay. Masaüstünden erişmek için kısayol istersen Chrome'da adres çubuğundaki yükle ikonuna basman yeterli olacaktır.

Dosya Ekleri

• 2258c7bf-220f-4037-97f4-7c97f2dbf386.jpg
    2258c7bf-220f-4037-97f4-7c97f2dbf386.jpg
    74,5 KB · Görüntüleme: 505
Son düzenleme:
Kullanıyorum. Ama YouTube uyarı veriyor reklam engelleyiciyi kapat diye.
Başlamışlar mı ona... Reklamları azaltsalar kullanmamıza gerek falan kalmaz aslında. Neyse hocam yakında bir yolu bulunur onu aşmanın. Yani umarım. Bir de biraz zor bir yol ama bilgisayarınıza Android emülatörü indirip Revanced Extended gibi Youtube APK'leri indirebilirsiniz. Hem Youtube'unuza ek özellik kazandırmış olursunuz.

Başlamışlar mı ona... Reklamları azaltsalar kullanmamıza gerek falan kalmaz aslında. Neyse hocam yakında bir yolu bulunur onu aşmanın. Yani umarım. Bir de biraz zor bir yol ama bilgisayarınıza Android emülatörü indirip revanced extended gibi YouTube APK'leri indirebilirsiniz. Hem YouTube'unuza ek özellik kazandırmış olursunuz.

Ben hiç öyle bir uyarı almadım.

Başlamışlar mı ona... Reklamları azaltsalar kullanmamıza gerek falan kalmaz aslında. Neyse hocam yakında bir yolu bulunur onu aşmanın. Yani umarım. Bir de biraz zor bir yol ama bilgisayarınıza Android emülatörü indirip revanced extended gibi YouTube APK'leri indirebilirsiniz. Hem YouTube'unuza ek özellik kazandırmış olursunuz.

Eyvallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı