YouTube Premium Türkiye Fiyatları Zamlandı

Rockstar'ın mod yapımcılarına yaptığı gibi Google da AdBlock firmalarını ileride faaliyetlerini sonlandırmaları için tehdit edebilir gibime geliyor.
Adblock firması mı? Bireysel olarak yapan da var merak etme tehditle bu işler yürüseydi dünyada korsan yazılım kalmazdı.

Vanced kullandığım zamanlar 2 cihazımda da sürekli uygulamadan atma ya da çökme tarzı hatalar alıyordum. Snaptube'da da videoyu başa sarma problemi vardı.
@Vavien Reklam engelleyici kullanamıyorum KYK Wi-Fi'ya bağlanıyorum ve sorun çıkartıyorlar. Evde olsam düşünebilirdim ama en az 8 ay buradayım. Ayrıca youtube müzikle indirip dinlemek çok rahat oluyor. Öncesinde de spotify kullanıyordum zaten. Fiyattan dolayı ve videolardaki geçilmeyen reklamlardan dolayı youtube'a geçtim

Vanced kullandığım zamanlar 2 cihazımda da sürekli uygulamadan atma ya da çökme tarzı hatalar alıyordum. Snaptube'da da videoyu başa sarma problemi vardı.

Vanced projesi biteli çok oldu. Şu an ReVanced var ve adamlar yerinde saymıyor, her güncellemede Stock App'e ek özellik ve hata giderme uygulanıyor.

Sanki seninki bahane gibi duruyor, tabii aboneliğe dahil olduğun için kendini avutuyor da olabilirsin.

Vanced projesi biteli çok oldu. Şu an ReVanced var ve adamlar yerinde saymıyor, her güncellemede Stock App'e ek özellik ve hata giderme uygulanıyor.

Sanki seninki bahane gibi duruyor, tabii aboneliğe dahil olduğun için kendini avutuyor da olabilirsin.

Şu ana kadar sadece 10 TL ödedim. Yılların abonesi değilim yani. Revanced kullanmadım bilmiyorum ama bakarım. İndirme ve müzik hizmetleri çalışıyorsa kullanılabilir.
Fanboy muamelesi görüyorum sanırım ama babamın şirketi değil sonuçta. 10TL'ye değecek bir hizmet olduğunu düşünüyorum.

ReVanced kullanmadım bilmiyorum ama bakarım.

Keşke güncel deneyimlerinden yola çıkarak "Sürekli hata veren uygulamalar" iddiasında bulunsaydın.

FanBoy muamelesi görüyorum sanırım ama babamın şirketi değil sonuçta. 10TL'ye değecek bir hizmet olduğunu düşünüyorum.

Fan değilsin... Ama ben de ABD'li bir şirketi destekleyemem, prensip meselesi 😉.

Keşke güncel deneyimlerinden yola çıkarak "Sürekli hata veren uygulamalar" iddiasında bulunsaydın.

Fan değilsin... Ama ben de ABD'li bir şirketi destekleyemem, prensip meselesi 😉.

Revancedi görmemiştim böyle bir şey olduğunu görsem denerdim muhtemelen. Kendi güncel deneyimlerime göre yorum yaptım. Son 1 yıldır 1DM ve Snaptube kullanıyordum. Öğrenci indirimi makul geldi. ABD benim 40 centlik aboneliğimle zengin olmaz. Umurumda değil açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı