YouTube Premium Türkiye Fiyatları Zamlandı

Şu saatten sonra Youtube tekelini kırmak çok zor.

Böyle düşünmemek lazım bence. Denenebilir. Youtube reklam engelleyici falan engelleyince firefox geçtim. Bir daha google'a geçer miyim bilmiyorum. İleride daha büyük hatalar yaparlarsa sinirli tüketici alternatiflere yönelebilir. En azından Telegram gibi Whatsapp'a göre ekstra özellikler olursa belli işler için o uygulamayı, onun dışında youtube kullananlar falan olabilir.

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE hocam o kadar doğru şeyler dedi bu konu hakkında ama hala zammı savunanlar çıkar elbet.

Valla kendileri bilir. Bir şey demeyeceğim daha da ve YouTube Premium da satın almayacağım. Bu daha başlangıç, YouTube bu savaşı kazanırsa internet ortamında, reklamsız gezmek imkansıza yakın olacak ve 30 TL para değil diyenler de her siteye ayrı ayrı 30 TL ödeyebilir ki 30 TL'nin de üzerinde olacaktır. 30 TL olacağının hiçbir garantisi de yok.

Abonelik ücretleri hala ucuz. Farkında mısınız bilmiyorum ama ücreti 2 dolara falan geliyor ABD ücretinin 7 de 1 i.
Şu tarz yorumlar yazarken eğleniyor musunuz? Tamamdır sen istediğin gibi verebilirsin, ben üyeliğimi iptal edip "Adblock" kullanacağım adamım. Evet, üyeliğimi iptal ederek boykot ediyorum ve evet; işe yarayacak.

Bugün ben de benzer bir elektronik posta aldım ve üyeliğimi iptal edeceğim. Çünkü bu tür aç gözlü ve faiş fiyat artırım politikasını izleyen hiç bir şirkete verecek fazladan param yok. Ben fazladan para kazanmıyorum ki; ne diye özel hayatım için ayırdığım parayı bunlara al ben yiyemedim sen ye diye vecereğim? bu düpe üz enayilik olurdu :)

Daha önce de sırf bu yüzden Netflix , Disney+ ve Prime Gaming aboneliklerimi de iptal ettirdim.

Uzun zamandır I.P.T.V kullanıyorum çoğu içerik zaten geliyor buralara biraz geç olsa da geliyor. Onun dışında Uygulama yerine tarayıcı kullanıp youtube içeriklerini de buradan izlerim sorun değil. Parası olan parasıyla enayiliğini yapmaya devam etsin :D

Şu tarz yorumlar yazarken eğleniyor musunuz? Tamamdır sen istediğin gibi verebilirsin, ben üyeliğimi iptal edip "AdBlock" kullanacağım adamım. Evet, üyeliğimi iptal ederek boykot ediyorum ve evet; işe yarayacak.

Ben üyelik alın demedim, premium kullanıyorum demedim, boykot etmeyin demedim. Ama kalkıpta pahalı demek saçma olur. Napacak 50 cente üyelik mi satacak sana.

Şöyle bir haber gördüm gerçek olma ihtimali yüksek sonuçta Youtube efendiden aldılar gazı. İki çerezciler iki çerez diye diye bütün interneti paralı yapacaklar.

Şöyle bir haber gördüm gerçek olma ihtimali yüksek sonuçta YouTube efendiden aldılar gazı. İki çerezciler iki çerez diye diye bütün interneti paralı yapacaklar.

Bu harbiden saçmalık bu arada instagrama üyelik falan koymak. Aynı Twitter gibi. YouTube'da saçmalık zaten. Ama YouTube Music için alınabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı