YouTube Premium Türkiye Fiyatları Zamlandı

Ayda 58₺ vermek kimseye koymaz.

Ona 60 ver. Spotify'a 60 ver Netflix'e 100 ver, Prime'a 40 ver, Gamepass'e 150 ver uzar gider bu liste. Altı üstü 15 000 maaş alıyoruz. Öğrencileri saymıyorum bile. 500 600 hatta çok daha fazlası bunlara gidiyor. Gayet yüksek.

Adblock reis sen internet tarihinin en büyük icadısın sen olmasan bu şirketler bize acır mıydı?

İzletmiyorki.

Ona 60 ver. Spotify'a 60 ver Netflix'e 100 ver, Prime'a 40 ver, Gamepass'e 150 ver uzar gider bu liste. Altı üstü 15 000 maaş alıyoruz. Öğrencileri saymıyorum bile. 500 600 hatta çok daha fazlası bunlara gidiyor. Gayet yüksek.
Sen daha dur 5-10 seneye kadar link açmaya bile abonelik isteyecekler her şeyi paralı yapacaklar iş işten geçene kadar. Bahaneleri ise "Gardaş biz zarar ediyoruz artık pamuk eller cebe" olacak.

Reklam engelleyiciler ne zaman işe yaramaz o zaman bakarız.

Sen daha dur 5-10 seneye kadar link açmaya bile abonelik isteyecekler her şeyi paralı yapacaklar iş işten geçene kadar. "Gardaş biz zarar ediyoruz artık pamuk eller cebe" diyecekler.

Umarım kendi ayakalrına sıkarlar. Birileri akıllılık edip şimdiden alternatif uygulama çıakrsa keşke. O zamana kadar az çok bilinen bir uygulama olur. Bilgim olsa yapardım ben. Gelecekte çok para kazandırır alternatif seviyesine gelebilirse.

Umarım kendi ayaklarına sıkarlar. Birileri akıllılık edip şimdiden alternatif uygulama çıkarsa keşke. O zamana kadar az çok bilinen bir uygulama olur. Bilgim olsa yapardım ben. Gelecekte çok para kazandırır alternatif seviyesine gelebilirse.
Şu saatten sonra Youtube tekelini kırmak çok zor.

Eki Görüntüle 1999701
Google tarafından YouTube Premium Türkiye fiyatlarına maalesef zam yapıldı. Popüler video hizmeti için en son zammın geçtiğimiz yılın kasım ayından geçerli olacak şekilde yapıldığını söylemeden geçmeyelim. Fiyatlara gelen zam sonrasında YouTube Premium Bireysel planının fiyatı 29,99 TL‘den 57,99 TL‘ye, Aile planının fiyatı 59,99 TL‘den 115,99 TL‘ye ve Öğrenci planının fiyatı 19,49 TL'den 37,99 TL'ye yükselmiş […]

Devamı: YouTube Premium Türkiye Fiyatları Zamlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Adblocker kullanmak yasal olmasına rağmen "reklamsız" deneyim için onca para istiyorlar. IOS'tan bile IPA aracılığıyla Jailbreak'siz indirilebiliyor vanced tarzı uygulamalar.

Geri
Yukarı