YouTube Premium Türkiye Fiyatları Zamlandı

Adblock firması mı? Bireysel olarak yapan da var merak etme tehditle bu işler yürüseydi dünyada korsan yazılım kalmazdı.
Bireyleri tehdit ederler o zaman. Google'ın para hırsı ortada, yine de öyle bir şey olmaz umarım, öğrenci planı hariç fiyatlar gerçekten uçmuş.

Ayda 58₺ vermek kimseye koymaz.

Ona 60 ver. Spotify'a 60 ver Netflix'e 100 ver, Prime'a 40 ver, Gamepass'e 150 ver uzar gider bu liste. Altı üstü 15 000 maaş alıyoruz. Öğrencileri saymıyorum bile. 500 600 hatta çok daha fazlası bunlara gidiyor. Gayet yüksek.

Adblock reis sen internet tarihinin en büyük icadısın sen olmasan bu şirketler bize acır mıydı?

İzletmiyorki.

Sen daha dur 5-10 seneye kadar link açmaya bile abonelik isteyecekler her şeyi paralı yapacaklar iş işten geçene kadar. Bahaneleri ise "Gardaş biz zarar ediyoruz artık pamuk eller cebe" olacak.

Reklam engelleyiciler ne zaman işe yaramaz o zaman bakarız.

Sen daha dur 5-10 seneye kadar link açmaya bile abonelik isteyecekler her şeyi paralı yapacaklar iş işten geçene kadar. "Gardaş biz zarar ediyoruz artık pamuk eller cebe" diyecekler.

Umarım kendi ayakalrına sıkarlar. Birileri akıllılık edip şimdiden alternatif uygulama çıakrsa keşke. O zamana kadar az çok bilinen bir uygulama olur. Bilgim olsa yapardım ben. Gelecekte çok para kazandırır alternatif seviyesine gelebilirse.

Adblocker kullanmak yasal olmasına rağmen "reklamsız" deneyim için onca para istiyorlar. IOS'tan bile IPA aracılığıyla Jailbreak'siz indirilebiliyor vanced tarzı uygulamalar.

Abonelik ücretleri hala ucuz. Farkında mısınız bilmiyorum ama ücreti 2 dolara falan geliyor ABD ücretinin 7 de 1 i.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…