YouTube Premium ücretsiz deneme

• Konuyu başlatan yms
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 76
  • Görüntüleme 12B
Android cihazın varsa vanced deneyebilirsin senin dediğin mantıklı geldi bana ama uğraşmaya değer mi bilmiyorum.
Zaten ben tüm alternatifleri biliyorum. Acaba bir şekilde orijinal sistemin açığını kullanabilir miyim diye düşündüm. Şuan denemeyi başlattım yeni açtığım bir hesaptan kendi ana hesabımı davet ettim kullanıyorum ama bu ay bitince ne olacak bakalım.

Bence uğraşacak bir şey yok hesap açmak aylık 5 dakika ve tüm aile kullanabiliyor. Merak ettiğim nokta bir limiti var mıdır?

Ben öyle 3 hesapta her birinde 3 aylık denemem vardı 9 ay Premium kullandım herhangi bir sorun olmadı.

Zaten ben tüm alternatifleri biliyorum. Acaba bir şekilde orijinal sistemin açığını kullanabilir miyim diye düşündüm. Şu an denemeyi başlattım yeni açtığım bir hesaptan kendi ana hesabımı davet ettim kullanıyorum ama bu ay bitince ne olacak bakalım.

Green tuber diye bir uygulama var Full reklamsız ama shorts bölümü yok.

Kanka aynı ödeme yöntemini mi kullandın?

Evet aynı kredi kartı nı göstermiştim 2.5 ay kullandıktan sonra iptal edip kredi kartını hesaptan silip diğer hesaptan Premium açtım. Ama dediğim gibi Green tuber uygulaması play Store'de var bayağı hoşuma gitti şu an onu kullanıyorum.

Evet aynı kredi kartı nı göstermiştim 2.5 ay kullandıktan sonra iptal edip kredi kartını hesaptan silip diğer hesaptan Premium açtım. Ama dediğim gibi Green tuber uygulaması play Store'de var bayağı hoşuma gitti şu an onu kullanıyorum.
Türk telekom mobil ödeme gösterdim ben nasıl silecem?

Ödeme yöntemlerinden diye biliyorum. Şu an daha yardımcı olamayacağım kususra bakmayın okula gideceğim.

Evet kaldırabiliyormuşum. Yasal olarak silinmesi zorunlu zaten istediğimiz zaman ve bunu kullanarak kabul etmesi lazım mantıken. Daha 1 ay var bitmesine bitince bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı