Çözüm YouTube reklam engelleme

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam 2-3 aylık bir deneme olayı var YouTube Premium'u.
Bir çözüm bulunana kadar deneyelim diyorum sonra 2 gün kala iptal ederiz.

Son durum ne hocamlar? Yok mu bir yolu, iyice azıttılar bu reklam işini.
Hala aynı anlattığım gibi. Uyarı geliyor arada bir. Filtreyi elle güncelleme yapıyorum. Sonra YouTube sayfasını yeniliyorum. Hiçbir sıkıntı kalmıyor. Sizde farklı olan ne anlayamadım. Bidaha gelirse video çekip atıcam.

O adamlar yazılım geliştirmek için kim bilir ne kadar masrafa giriyorlar sunucu vs. ve bir şekilde o parayı kazanmak zorundalar. Suyunu çıkardıkları falan yok, sen yapsan aynısını der miydin?

Aynen siz bu mantıkla devam edin YouTube baktı ki böyleleri ses çıkarmıyor video uzunluğunda bile reklam izletir yakında. Madem masraflarını çıkarıyor 3-4 sene önce sitenin iflas etmesi lazım değil miydi? Reklamlar kullanıcılara bu kadar sorun çıkarmıyordu ve hala kullanıcı kitlesi büyüktü. Sanırım premium kullanıcısısın çünkü işin suyunun çıkarıldığını görememek için kör olmak ya da at gözlüğü takıyor olmak lazım.

O adamlar yazılım geliştirmek için kim bilir ne kadar masrafa giriyorlar sunucu vs. ve bir şekilde o parayı kazanmak zorundalar. Suyunu çıkardıkları falan yok, sen yapsan aynısını der miydin?
İyi ki mega şirketin muhasebesini yapmayacak kadar yeterli olgunluğa sahibim şu yorumu görünce. Youtube batarsa yenisi çıkar sen niye endişelendin bu kadar maliyete?

Hala aynı anlattığım gibi. Uyarı geliyor arada bir. Filtreyi elle güncelleme yapıyorum. Sonra YouTube sayfasını yeniliyorum. Hiçbir sıkıntı kalmıyor. Sizde farklı olan ne anlayamadım. Bidaha gelirse video çekip atıcam.
Ben Brave'in dahili reklam engelleyicisini kullanıyordum, sıkıntı çıkardı, deneyip güncelleyeceğim tekrardan.

Merhaba Youtube reklam engelleyiciyi yine algılamaya başladı, var mıdır bir çözüm? Ve benim gibi algılayan var mı daha?

Yeni konular

Geri
Yukarı