YouTube reklam engelleyici artık Chrome'da çalışmıyor

Ergosphere

Hectopat
Herkese merhaba, senelerdir uBlock Origin adlı uzantıyı kullanıyordum fakat bugün bir video açtığımda videoyu oynatmadığını gördüm. Bunun güncel olarak bir çözümü var mı yoksa Brave gibi farklı bir tarayıcıya mı geçeyim? Teşekkür ederim herkese, iyi sosyaller.

Dosya Ekleri

• YouTube.png
    YouTube.png
    44,9 KB · Görüntüleme: 429
Herkese merhaba,,, senelerdir uBlock Origin adlı uzantıyı kullanıyordum fakat bugün bir video açtığımda videoyu oynatmadığını gördüm. Bunun güncel olarak bir çözümü var mı yoksa Brave gibi farklı bir tarayıcıya mı geçeyim? Teşekkür ederim herkese, iyi sosyaller.

Bende de aynı farklı reklam engelleyicilerde denedim fakat bir çözüm bulamadım sanırım YouTube'ın kendi yapmış olduğu bir şey sanırım.

Bende çalışıyor. Başta bu uyarıyı verip sonra sağ üstte çarpı işareti çıkıyor birkaç saniye sonra oradan kapatıp devam edebilirsin.

Herkese merhaba, senelerdir uBlock Origin adlı uzantıyı kullanıyordum fakat bugün bir video açtığımda videoyu oynatmadığını gördüm. Bunun güncel olarak bir çözümü var mı yoksa Brave gibi farklı bir tarayıcıya mı geçeyim? Teşekkür ederim herkese, iyi sosyaller.
yukarıda çarpı oluyor tıklayınca gidiyor

En son AdBlock kullananlara 3 video izleme gibi bir sınır koymuşlardı sanırım; uBlock Origin'i kaldırıp yeni bir AdBlock kurdum. AdBlock kullanmaya devam edeceğim, ne kadar istemeseler de kullanacağım.

Hocam bu meselenin Chrome'la, herhangi bir eklentiyle yahut başka herhangi bir tarayıcıyla alakası yok. YouTube adım adım kullanıcalara reklam engelleme yasağı getiriyor. Sadece sıra size de gelmiş, o kadar.

Bende de bir süre bu şekilde uyarı verdi fakat sonradan eski haline döndü. Belki arka planda güncelleme yapmıştır.

YouTube adım adım kullanıcalara reklam engelleme yasağı getiriyor. Sadece sıra size de gelmiş, o kadar.

Maalesef az önce sıra bize de geldi. :( Şimdi YouTube'da bir video da en az 5 tane reklam izleme dönemimiz hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar. 🤷‍♂️ Sıra zamanla herkese geliyor gerçekten. 😳

fd51af85e1e41271653c1b2c9fa79ee2e003be45.jpg

Geri
Yukarı